Galatasaray taraftarını üzecek haber!

Galatasaray taraftarını üzecek haber!

Şampiyon Galatasaray'ın Arjantinli süper star ülkesinde önemli açıklamalar yaptı. Eşi Wanda Nara ile katıldığı programda konuşan Mauro Icardi, takımdan ayrılma sinyalleri verdi. Icardi, "Önümüzdeki sezon Galatasaray forması giyeceğim, sonrasına bakacağız.

Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi, ülkesi Arjantin'de eşi Wanda Nara ile birlikte bir programa konuk oldu. Burada önemli açıklamalarda bulunan Icardi, taraftarı çok üzecek ifadeler kullandı.

Icardi, "Önümüzdeki sezon Galatasaray'da kalıyoruz, sonrasına bakacağız ama şu an için Galatasaray'dayım" dedi.

FENERBAHÇE İLE REKABET ÇILGINCA

Türkiye'deki rekabet ile ilgili de konuşan Icardi, "Galatasaray-Fenerbahçe rekabeti inanılmaz. Beni şaşırtan şeylerden biri de bu. Çok büyük bir rekabet tarihi var. Birçok olay olmuş. Özellikle bizim taraf gibisinin burada ve genel olarak Avrupa'da olduğunu sanmıyordum. Ayrıca aralarındaki rekabet sokakta çılgınca" ifadelerini kullandı

Icardi, Galatasaray'a gelmek için kendisini eşinin ikna ettiğini söyledi ve "Normalde Galatasaray'a gelme gibi bir düşüncem yoktu. Beklemediğimiz bir şeydi çünkü Milano'dan Paris'e gittik ve Paris'te çok rahattık. Gitmek istemedim ama Wanda sonunda beni ikna etti, 'hadi, hadi, bu senin için, kariyerin için, her şey için iyi olacak' dedi ve ikna oldum" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'da iki sezonda 73 maçta sahaya çıkan Icardi, 55 gol attı ve 20 asist yaptı.