Galatasaray'da şimdi de Muslera depremi!

Galatasaray'da şimdi de Muslera depremi!

Yeni sezon hazırlıklarına oldukça sancılı başlayan Galatasaray'da başkan Dursun Özbek yönetiminin futbolculara kestiği astronomik para cezaları, takım içinde büyük huzursuzluğa neden oldu.

Cezanın şokunu yaşayan Wesley Sneijder, ayrılık kararı alırken, yerliler de kazan kaldırıp 'Artık ödemeleri gününde yapın, senet istemiyoruz' restini çekmişti. Yönetimin tavrı, Galatasaray'ın 'sakinliği' ve 'uyumlu' tavırlarıyla bilinen kalecisi Fernando Muslera'yı bile çılgına çevirdi.
Copa America sonrası İstanbul'daki çalışmalara katılmayan Uruguaylı eldiven Fernando Muslera, aldığı cezayı öğrenince adeta sinir krizi geçirdi. Hemen telefona sarılan ve Galatasaraylı yöneticileri arayan Fernando Muslera, kesilen cezanın nedenini öğrenince olup bitene anlam veremedi, belki de ilk kez bu kadar sert bir tavır sergiledi.
'TAKIMIN İYİLİĞİ İÇİN KART GÖRDÜM'
Geçen sezon Akhisar ile oynanan ve 1-1 biten Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçının uzatma dakikalarında topu oyuna geç soktuğu için sarı kart gören Fernando Muslera, bu yüzden ceza aldığını öğrenince deliye döndü.
O dakikalarda takımın çok kötü oynadığını ve vakit geçirmese maçın uzatmalara gidebileceğini söyleyen Muslera'nın, yöneticilere 'Ben o kartı takımımın iyiliği için gördüm. Bu kadar saçma bir anlayış olmaz. Eğer gitmemi istiyorlarsa açık açık söylesinler' dediği ve ipleri koparma noktasına geldiği öğrenildi. (Habertürk)