Gençlerbirliği'nden bütün Ankara'ya çağrı!

Gençlerbirliği'nden bütün Ankara'ya çağrı!

Gençlerbirliği Spor Kulübü, yarın oynanacak Boluspor karşılaşması öncesi Ankara protokolüne çağrıda bulundu.

100. yılında kötü zamanlardan geçen Başkent Ankara'nın güzide kulübü Gençlerbirliği küme düşmemek adına her yolu deniyor. Ancak işler istendiği gibi gitmiyor.

TFF 1. Liginin dibine demir atan kırmızı karalar, yarın 16.00'da Boluspor ile karşı karşıya gelecek.

Gençlerbirliği, Twitter hesabından bu maç öncesi önemli bir çağrıda bulundu ve kent protokolüne seslendi. Kırmızı karaların paylaşımı şöyle:

GENÇLERBİRLİĞİ'NDEN TÜM ANKARA'YA ÇAĞRI

"Dyorex Boluspor ile yarın saat 16:00’da Eryaman Stadyumu’nda oynayacağımız maça, tüm hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

Gün, birlik, beraberlik ve dayanışma günüdür! Şehrimizin 100 yıllık çınarına destek vermek için herkesi takımımızın yanında olmaya çağırıyoruz. Başta Ankara Valimiz olmak üzere Ankara Milletvekillerimizi, Ankara Büyükşehirşehir Belediye Başkanımızı ve tüm İlçe Belediye Başkanlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Duyarlı tüm taraftarlarımız zaten yanımızda olacaktır, bunu biliyoruz. Diğer yandan karne hediyesi olarak öğrencilerimizin ücretsiz maça girmeleri sağlanacaktır.

Oynayacağımız bu maç, dirilişimizin başlangıcı olacaktır. Teknik ekip ve oyuncularımıza güvenimiz tamdır. Şehrin tüm bileşenleri olarak kenetlenme günüdür. Yeniden oluşturduğumuz bu takıma destek vermek, onlara tribünden bunu hissettirmek için hep birlikte stadyumda buluşalım."

ekran-goruntusu-2023-01-20-231552.png