Gizli görüşme ortaya çıktı: İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Gizli görüşme ortaya çıktı: İşte Fenerbahçe'nin yeni hocası...

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktör arayışları hız kazandı.

Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut ile yolların ayrılmasının ardından yeni teknik direktör arayışları hız kazandı. Takımı sezon sonuna kadar Emre Belözoğlu'na emanet eden sarı lacivertlilerde Başkan Ali Koç, dünyaca ünlü İtalyan çalıştırıcı Maurizo Sarri ile masaya oturdu. Koç, Sarri ile bir görüşme gerçekleştirdi ve prensip anlaşmasına vardı.

Ajansspor'dan Aygün Özipek'in haberine göre, teknik direktör Erol Bulut ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayıran ve takımı sezon sonuna kadar sportif direktör Emre Belözoğlu'na emanet eden Fenerbahçe'de yönetim, yeni teknik direktör için kolları sıvadı. Sarı lacivertli kulübün başkanı Ali Koç'un görüşme gerçekleştirdiği isim de ortaya çıktı.

SARRI İLE PRENSİP ANLAŞMASINA VARILDI

Başkan Koç, şu anda herhangi bir takım çalıştırmayan İtalyan çalıştırıcı Maurizo Sarri ile gelecek sezon için prensip anlaşmasına vardı. Koç, deneyimli hocayla önümüzdeki hafta bir görüşme daha gerçekleştirip nihai noktayı koyacak.

fb.jpg

JUVE'Yİ İTALYAN, CHELSEA'Yİ AVRUPA ŞAMPİYONU YAPTI

İtalyan teknik adam Maurizio Sarri, son olarak geçen sezon Juventus'u çalıştırıp şampiyon yaptı. Chelsea'yi de UEFA Avrupa Ligi şampiyon yapan Sarri, Napoli'ye oynattığı futbolla büyük beğeni kazanmıştı.

SİGARA BAĞIMLILIĞI SIK SIK GÜNDEMDE

62 yaşındaki Sarri, sigaraya olan bağımlılığıyla da sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Juventus'un başına geçtiği tarihte açıklamalarda bulunan Maurizio Sarri, sigara sevgisinin kontrolden çıktığını dile getirirken "Günde 60, belki daha fazla sigara içiyorum" ifadelerini kullanmıştı.