Ozan Tufan o tweetlerini sildi!

Ozan Tufan o tweetlerini sildi!

Ozan Tufan önümüzdeki sezon Trabzonspor forması giyecek. Trabzonspor tarafından transfer KAP'a da bildirim yapılırken Ozan Tufan'ın 3 Temmuz'la ilgili tweetlerini sildiği ortaya çıktı.

Bir dönem Fenerbahçe'de top koşturan ve daha sonra Hull City'ye transfer olan Ozan Tufan önümüzdeki sezon Trabzonspor forması giyecek. Trabzonspor tarafından transfer KAP'a da bildirim yapılırken Ozan Tufan'ın 3 Temmuz'la ilgili tweetlerini sildiği ortaya çıktı.

Bordo-mavili taraftarların transferine tam destek verdiği Ozan Tufan, bordo-mavili takıma transfer oldu.

'23 MART DOĞUM GÜNÜM' DEMİŞTİ

Bir YouTube kanalına röportaj veren Ozan Tufan, Fenerbahçe’de kadro dışı kaldığı günü yaşamı boyunca unutmayacağını söyledi. Ozan Tufan, "23 Mart benim doğum günüm. O gün bir telefon aldım. Fenerbahçeli bir yönetici beni aradı. Heyecanlandım; herhalde doğum günümü kutlamak için arıyor’ dedim kendi kendime. Bana, ‘Seni kadro dışı bıraktık. Artık takımla ilişiğin kesildi’ dedi. Başımdan sanki kaynar sular boşaldı. Dünyam karardı. Bu anı yaşamım boyunca hiç unutamayacağım. Bana bunları yaşatanlar ömrün boyunca hep gözümün önünde olacak." dedi.

Ozan Tufan Instagram ve Twitter hesabındaki 3 Temmuz'da Fenerbahçe'yi desteklediği paylaşımlarını da kaldırdı. Tufan'ın bu hareketi, Fenerbahçeli taraftarların sosyal medyada tepkisini çekti.

sd.webp