Ronaldo'nun Avrupa'daki kabusu döndü!

Ronaldo'nun Avrupa'daki kabusu döndü!

Türk hakem Cüneyt Çakır'ın yöneteceği Portekiz - İsviçre maçı yarın oynanacak. Portekizli yıldız Ronaldo ile Çakır, geçtiğimiz maçlarda hep problem yaşamıştı.

FIFA kokartlı hakemlerden  Cüneyt Çakır ve  Halis Özkahya'nın yöneteceği FIFA  2018 Dünya Kupası  Avrupa Elemeleri müsabakaları yarın oynanacak.

FIFA  2018 Dünya Kupası  Avrupa Elemeleri B Grubu'nda Dünya Kupası'na direkt katılacak takımı belirleyecek final niteliğindeki Portekiz-İsviçre maçını, FIFA kokartlı hakem  Cüneyt Çakır yönetecek.  Portekiz'in Lizbon şehrindeki Işık Stadyum'unda 10 Ekim Salı günü TSİ 21.45'te başlayacak müsabakada, Çakır'ın yardımcılıklarını Bahattin Duran ve  Tarık Ongun yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise  Hüseyin Göçek olacak.

HALİS ÖZKAHYA FRANSA - BELARUS MAÇINI YÖNETECEK

FIFA kokartlı hakem  Halis Özkahya ise  Fransa ile  Belarus arasında oynanacak A Grubu müsabakasında görev alacak.  Fransa'nın Saint-Denis şehrindeki Stade de France'da yine 10 Ekim Salı günü TSİ 21.45'te başlayacak maçta, Özkahya'nın yardımcılıklarını  Mehmet Cem Satman ve  Ekrem Kan yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise  Ali Palabıyık olacak.  Fransa, maçı kazandığı taktirde Dünya Kupası'na direkt olarak katılaca