Türkiye - Gürcistan maçı saat kaçta? EURO 2024'te milli heyecan başlıyor

Türkiye - Gürcistan maçı saat kaçta? EURO 2024'te milli heyecan başlıyor

EURO 2024 F Grubu'nda A Milliler ilk kez sahaya çıkıyor. Peki Türkiye - Gürcistan maçı hangi kanalda ve saat kaçta?

A Milli Futbol Takımımız EURO 2024 F Grubunda ilk maçına çıkıyor. Ay Yıldızlılar Almanya'da dört bir yanda bu heyecanı yaşıyor.

Günün en çok aranan sorusu ise Türkiye - Gürcistan maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? EURO 2024 Türkiye - Gürcistan maçı bu akşam şifresiz mi? 

GENÇ YILDIZLARIN PERFORMANSI MERAK EDİLİYOR

Türkiye, Avrupa Futbol Şampiyonası’nda ilk maçına Gürcistan karşısında çıkıyor. Montella yönetimindeki Ay-yıldızlıların turnuva performansı merakla beklenirken gözler Arda Güler, Kenan Yıldız, Semih Kılıçsoy gibi genç yıldızlara çevrildi.

TÜRKİYE - GÜRCİSTAN MAÇI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Türkiye’nin rakibi Gürcistan ise Avrupa Şampiyonası’nda ilk maçına çıkıyor. Türkiye, F Grubu’nda yer alırken Gürcistan maçının ardından Portekiz ve Çekya ile karşı karşıya gelecek. Gürcistan play-off aşamasında Yunanistan’ı geçerek EURO 2024’e katılmaya hak kazanmıştı.

Peki Türkiye - Gürcistan maçı ne zaman, saat kaçta? A Milli Takım’ın maçı hangi kanalda?  

Almanya'nın ev sahipliğinde düzenlenen şampiyonada F Grubu'nda yer alan Türkiye, organizasyondaki ilk sınavını Gürcistan karşısında verecek. BVB Dortmund Stadı'ndaki maç, TSİ 19.00'da başlayacak. Karşılaşma TRT 1'den yayınlanacak.

Ay-yıldızlı ekip, Gürcistan'ı yenerek turnuvaya galibiyetle başlamayı hedefliyor.

Grubun diğer maçında ise Portekiz ile Çekya karşı karşıya gelecek. Leipzig'de oynanacak mücadele TSİ 22.00'de başlayacak.