İşte WhatsApp Web'in yeni özelliği

İşte WhatsApp Web'in yeni özelliği

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp veri gizliliği nedeni ile kullanıcılarının bir bölümünü kaybetse de kendini yenilemeye devam ediyor.

Popüler mesajlaşma programı WhatsApp veri gizliliği nedeni ile kullanıcılarının bir bölümünü kaybetsede kendini yenilemeye devam ediyor.


WhatsApp, 2015 yılında kullanıcılarının hizmetine açtığı WhatsApp Web için yeniliğe imza attı. 

WhatsApp Web’i kullanabilmek için telefonunuz ve bilgisayarınız internete bağlı olmalıdır. Telefonunuzun internet bağlantısı kesildiğinde hizmet kullanılamıyor. İşte şirket Web sürümünün her an kullanılabilmesinin önünü açıyor.

WHATSAPP WEB ARTIK TELEFONA BAĞLI KALMADAN KULLANILABİLECEK

WhatsApp bir süredir birden fazla cihaz desteği üzerinde çalışıyor. WABetaInfo’nun sunduğu bilgilere göre uygulamanın Beta programına katılırsanız, hesabınızı dört masaüstü cihaz üzerinden kullanmanıza izin verecektir. Program bile henüz WhatsApp beta kullanıcıları tarafından tam olarak kullanılamıyor

Uygulamanın test programının hem WhatsApp hem de WhatsApp işletme hesabı sahipleri için mevcut olduğu bildiriliyor. Birkaç ay sonra kullanıma açılması beklenen özellik; daha şimdiden bir çok kullanıcıyı sevindirdi.