WhatsApp'a bomba özellik geliyor: İşte hızlı cevap özelliğinin detayları!

WhatsApp'a bomba özellik geliyor: İşte hızlı cevap özelliğinin detayları!

Sosyal mesajlaşma uygulaması WhatsApp'a yeni özellik geliyor... İşte WhatsApp'a gelecek yeni özelliği 'hızlı cevap'ın detayları...

Geçtiğimiz günlerde emoji ile tepki verme özelliğini test eden WhatsApp, çok önemli bir özelliğini daha kullanıma açmaya hazırlanıyor...

Dünya çapından iki milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp'a çok yakında "hızlı cevap" butonu adapte edilecek. Peki bu tam olarak ne anlama geliyor? Ortaya çıkan ekran görüntüsü, aslında her şeyi açıkça gözler önüne seriyor. Bu bağlamda kullanıcılar, artık karşı taraftan gelen mesajı daha hızlı cevaplayabilecek.

img-20220512-163719.jpg

BUTON SOHBETİN YAN TARAFINDA YER ALACAK

Şu anda kullanıcılar, gelen mesajı cevaplamak için o metni sağ kaydırarak işlemi yapabiliyordu. Ancak yeni güncelleme ile bu seçenek artırılacak. Sohbetin yan tarafında yer alacak buton sayesinde, seçili mesaja hızlıca cevap verebileceksiniz.

WhatsApp HIZLI CEVAP MASAÜSTÜ UYGULAMASINDA DA TEST EDİLİYOR


Söz konusu özellik şimdilik masaüstü uygulaması için test aşamasında. İlerleyen günlerde mobil kullanıcılar içinde bu özellik test edilmeye başlayabilir. Sizler de WhatsApp'ın en yeni özelliklerini deneyimlemek için uygulamayı sık sık güncellemeyi unutmayın.