Bu burçların başı belada! Talihsiz burçları bu hafta neler bekliyor?

Bu burçların başı belada! Talihsiz burçları bu hafta neler bekliyor?

23-29 Ocak haftasını kapsayan burç yorumları yayımlandı. Buna göre bazı burçların başı fena halde belada.

Astrolog Fatmagül Çamur, 23- 29 Ocak haftası burç yorumlarını aktardı. Yeni ayın etkisiyle bazı burçlar fena halde çarpılacak.

hangi-burclar-iyi-anlasiyor-5-dakikada-ogren.jpeg

HAFTALIK BURÇ YORUMU

 

Yeni aydan en çok etkilenecek burçlar belli oldu. Yengeç, oğlak ve balık burçlarının başı bu hafta dertte. Peki, bu üç talihsiz burcu bu hafta neler bekliyor?

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay size beklemediğiniz yerlerden krizler getirebilir. Özellikle finansal krizlerle mücadele edebilirsiniz. Finans kaynaklarınız değişebilir. Kredi, borç, banka işlemleri gibi konularla ilgilenebilirsiniz. 

yengec-burcu-hangi-tasi-kullanmali-blog-g1693-960x540-6wvvhity.jpg

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber parasal konularınız ön planda olabilir. Borsa, kripto para gibi alanlara yönelebilirsiniz. Teknolojiye para harcayabilirsiniz. Okült konularla ilgili danışmanlıklara para harcayabilirsiniz. 

oglak-burcu-ozellikleri-e1530627367878.jpg

Balık ve Yükselen Balık: Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile beraber ruh halinizde biraz dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gergin ve ani çıkışlar yaparken bulabilirsiniz. Psikolojik danışmanlıklar için bu yeniaydan yararlanabilirsiniz. 

60001.jpg