Dilek kapıları o saatlerde açık, ağzınızdan çıkana dikkat edin! Dinçer Güner saat verdi

Dilek kapıları o saatlerde açık, ağzınızdan çıkana dikkat edin! Dinçer Güner saat verdi

Ünlü astrolog Dinçer Güner, takipçilerini saat vererek uyardı. Güner, "28 Şubat günü TSİ 03:28'de başlar ve en yüksek noktasına 11.33 ile 12.01 arasında ulaşır" diyerek takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı.

Dinçer Güner, 28 Şubat Çarşamba günü için gökyüzündeki olayları ve etkilerini açıkladı. 

Güner "Merkür, balık burcunda ve Güneş’in kalbinde yer alacak, ancak bu kez yanında Satürn de olacak" diyerek şunları söyledi:

"Güneş'i bir monark olarak düşünebilirsiniz. Diğer gezegenler, Güneş'in kalbinde bulunduklarında, geçici bir süreliğine hükümeti ele geçirirler. Bu durum, 23 Nisan'da çocukların politikacıların koltuklarına oturduğu gibi bir durumdur. Merkür, iletişimle ilişkilidir. Söylediklerimiz ve düşüncelerimiz arasında bir bağlantı vardır. Merkür, Güneş'in kalbine geçtiğinde, sistemin merkezine yerleşir. İşte bu noktada, söylediklerinize ve düşüncelerinize dikkat etmeliyiz."

jo.webp

Dinçer Güner şu sözleriyle olay oldu:

"Merkür'ün Güneş'in kalbinde bulunma durumu, 28 Şubat günü TSİ 03:28'de başlar ve en yüksek noktasına 11.33 ila 12.01 arasında ulaşır. Bu zaman dilimi oldukça değerli. Merkür'ün Güneş'in kalbinde olma durumu 19:41'e kadar devam eder."

"Bu süreçte, düşüncelerimize, ifade biçimimize ve yazdıklarımıza dikkat etmeliyiz" diyen astroloğun sözlerine "Alarmlarımızı kuruyoruz" yorumları yağdı.

Dinçer Güner "Pozitif düşüncelere odaklanmak, olumlu sonuçlar doğurabilir. İyi dileklerde bulunmak, pozitif ifadeler kullanmak ve iyi niyetli hareketlerde bulunmak önemlidir. Ancak Satürn'ün etkisini de göz ardı etmemeliyiz. Satürn'ün yanında olması, hayatı derinlemesine sorgulayacağımızı gösterir" dedi.