Esra Ezmeci'yi bile şok eden o itiraf ne?

Esra Ezmeci'yi bile şok eden o itiraf ne?

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, duyduğu itiraf karşısında dondu kaldı. Öyle ki Ezmeci'nin yüzü bile bu itiraf karşısında ekşidi.

Beyaz TV'de Nur Viral'in sunduğu Hayatta Her Şey Var programının gündemine 75 yaşındaki eş itirafı damga vurdu.

İlişkiler hakkında verdiği taktik ve önerilerle tanınan ve son olarak kendi ürününü sosyal medya hesabından pazarlayarak büyük tepki toplayan klinik psikolog Esra Ezmeci ile gerçekleştirilen yayına bir kadın seyirci bağlandı. 

"75 YAŞINDAKİ EŞİM CİNSEL GÜÇ ARTIRICI HAP KULLANIYOR"

75 yaşındaki eşinin kendisini aldattığını söyleyen kadın, izleyicileri şok eden bir itirafta bulundu.

Yayına bağlanan kadın, eşinin cinsel güç artırıcı hap sipariş edip kullandığını söyledi. Koronavirüs sürecinden beri yataklarını ayırdıklarını söyleyen kadın, eşinin sosyal medya mesajlarını yakaladığını söyledi.

"ARAMIZA YASTIK KOYUYOR"

Bir süre sonra yatakları birleştirdiklerini söyleyen kadın, "Aramıza yastık koyuyor, sırtını dönüyor" şeklinde konuştu.

"ALDATIYOR"

İsmini vermek istemeyen kadın, Nur Viral'in 'Aldatıyor mu' sorusuna "Aldatıyor, telefonda yakaladım. Mesaj konuşma... Oraya bakıyor buraya bakıyor, ilaçlarla uğraşıyor." şeklinde yanıt verdi.

"GÖZÜMÜN İÇİNE BAKA BAKA KADINLARLA KONUŞUYOR"

Bir diğer yandan "Eşim gözümün içine baka baka kadınlarla konuşuyor." diyen kadın, eşinin telefonunu açtığında bir kadın sesi aldığını ve telefondaki kişinin "Eşini ver." dediğini söyledi.

Cinsel güç artırıcı haplar konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen Nur Viral'in "Başkası sipariş etmiş olabilir mi?" sorusuna ise "Yaptı kaç kere, biliyorum." yanıtı geldi.