Gözyaşı dökmek istemiyorsanız bu burçlara bulaşmayın!

Gözyaşı dökmek istemiyorsanız bu burçlara bulaşmayın!

Bazı burçlar sizi ilişki anlamında hem yorar hem de yıpratır. İşte bazı burçlar var ki sizin göz yaşı dökmenize sebep olur. O nedenle bu burçlardan kesinlikle uzak durmanız gerekir.

Ünlü astrolog Fatmagül Çamur 30 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasına dikkat çekti. Haftalık burç yorumunu yapan Çamur, duygusal bağ kurduğunuz insanlara karşı olan duygularınıza dikkat edin uyarısında bulundu. 

Astrolog Fatmagül Çamur, "Hak etmeyen birini gözünüzde büyütüp olmaması gereken bir yere koyabilirsiniz. Duygularınızın farkında olun" dedi.

"DUYGULARINIZIN FARKINDA OLUN"

"Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs 20 Şubat’a kadar kalabalık burcuna geçti. Venüs balık burcunda yücelir fakat gölge tarafıyla ilişkilerde bağımlılık, fazla fedakârlık, fazla hayalperestlik gibi de çalışabilir. Balık teması ilahi aşkı temsil ettiği için Venüs’ü balık burcunda olanların aşktan beklentisi de bu yönde olabilir.

Venüs balık burcu seyahatindeyken duyguların ön planda olduğu, romantizmin arttığı ve hayalperest enerjinin daha çok açığa çıktığı zamanlardan geçeriz. Kendinizi sürekli hayal kurarken yakalayabilirsiniz.

Bu geçiş süresinde tanıştığınız ve duygusal bağ kurduğunuz insanlara karşı olan duygularınıza dikkat ediniz. Hak etmeyen birini gözünüzde büyütüp olmaması gereken bir yere koyabilirsiniz. Duygularınızın farkında olun."

Koç ve Yükselen Koçlar: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. İlişkilerle ilgili bilinçaltınıza attığınız konularla yüzleşmeniz gerekebilir. Ruhsal çalışmalar için para harcayabilirsiniz. 

koc-qncu.webp

Boğa ve Yükselen Boğalar: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber sosyal çevrenizin aşk konularının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Sosyal çevrenizden tanıştığınız birisiyle ilişki yaşama kararı alabilirsiniz.

boga-qykj.webp

İkizler ve Yükselen İkizler: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber kariyer hayatınızda duygusal kararlar alabilirsiniz. Terfi, zam gibi sebeplerle kazancınız artabilir. Kendinizi işinize daha çok adadığınız bir zaman olabilir.

ikizler-4wms.webp

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber yurtdışı, eğitim, medya gibi konularınız gündeme gelecek. Yurtdışı bağlantılı kişilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Uzak ilişki yaşayacağınız biri ile temasa geçebilirsiniz.

yengec.webp

Aslan ve Yükselen Aslan: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber finansal konular, ortak kazançlar, miraslar gündeminizde olacak. Tazminat, borç tahsili gibi gelişmeler yaşanabilir. Okült konularla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerle ilgili dönüştürmeniz gereken duygularınıza odaklanabilirsiniz. 

aslan-3kjt.webp

Başak ve Yükselen Başak: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber ilişki ve ortaklıklarınızla ilgili gelişmeler yaşanacak. İlişkinizde romantizm ön plana çıkabilir. İlişkisi olmayanlar için duyguların yoğun olduğu yeni ilişki potansiyelleri gelebilir. 

basak.webp

Terazi ve Yükselen Terazi: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber iş hayatınız, sağlık konularınız, evcil hayvanlarla ilgili konular gündeme gelebilir. Sağlık kontrolleriniz için para harcayabilir, evcil hayvan sahiplenme gibi kararlar alabilirsiniz. İşiniz her zamankinden daha yoğunlaşabilir.

terazi-uxvq.webp

Yay ve Yükselen Yay: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber aile, yuva, köklerinizle ilgili konular gündeme gelecektir. Bu geçişi ikili ilişkileriniz ve para ile olan ilişkinize yaşadığınız konuları şifalandırmak için kökleriniz üzerinde çalışarak değerlendirebilirsiniz. Kabir ziyaretleri yapabilir, atalarınıza dua edebilirsiniz. 

yay-hfsd.webp

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber ticaret hayatınızda, iletişim kanallarınızda hareketlenmeler olabilir. Dini yerlere ziyaretlerde bulunabilirsiniz. 

oglak.webp

Kova ve Yükselen Kova: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber para birikiminiz, geliriniz artabilir. Kariyer alanlarınıza da olumlu açı alacağınız için zam terfi gibi sebepler le gelir artışlarınız olabilir. Sanatsal faaliyetler için para harcayabilirsiniz.

kova.webp

Balık ve Yükselen Balık: Venüs’ün balık burcuna geçmesiyle beraber yaratıcılığınız artacaktır. Bu geçiş süresince evrenden gelen mesajlara dikkat edin ve okumaya çalışın. Hayal gücünüz her zamankinden daha çok çalışacağı için gözünüzde canlandırdığınız her şeyi hayatınıza çekebilirsiniz. 
balik-ahan.webp