Herkesi şoke etti: ''Kocam uygunsuz videodaki kadını ben sandı''

Herkesi şoke etti: ''Kocam uygunsuz videodaki kadını ben sandı''

Esra Erol‘da bir çift arasında yaşanan tartışmada Sibel B. adlı bir kadın kadın, kocasının izlediği uygunsuz bir videodaki kadının kendisi olduğunu iddia etmesi üzerine boşanma davası açtığını söyledi.

Esra Erol'un programında bir çift arasında yaşanan olay ekran başındakileri şoke etti. Sibel B. isimli kadın, kocasının izlediği uygunsuz bir videodaki şahsın kendisi olduğunu iddia etmesi üzerine boşanma davası açtığını söyledi ve sitem etti.

Sibel B. yaptığı açıklamada, eşinin eve geldiğinde televizyona video bağladığını ve bir uygunsuz videoda yer alan kadının kendisine benzediğini söylediğini ve kendisini terk ettiğini söyledi. Sibel B. “Ne yaptıysam inandıramadım bu adamı” diyerek, kendisinin kesinlikle böyle bir şey yapmadığını ifade etti.

Mahmut B. ise Fransa’da çalıştığını, kendisinin uzun dönemler çalıştıktan sonra eve döndüğünde sürekli Sibel B.’un değiştiğini gördüğünü söyledi. Sözlerine devam eden Mahmut B., kendisinin eşinin uygunsuz videolarından emin olduğunu söylerken, kaplıcalarda eşinin uygunsuz videolar çektiğini iddia etti.