Nasıl bir lidersin? İşte tırnak şekline göre kişilik testi

Nasıl bir lidersin? İşte tırnak şekline göre kişilik testi

Lider olmakla ilgili yorumlamalar ortaya çıkartabilen bu kişilik testi, tırnak şekline göre hazırlandı. Sizin tırnak şekliniz bunlardan hangisi? Bakalım nasıl bir lidersiniz?

Kişilik testinde tek soru bulunuyor. İlgili soru, 'Tırnak şeklin nasıl?' sorusu. Cevaplarda ise 4 farklı tırnak şekli bulunuyor. Her tırnak şekli nasıl bir lider olunabileceği hakkında farklı fikirler ortaya çıkartabiliyor. Bu nedenle seçimin dikkatlice yapılması öneriliyor.

Tırnak şekline istinaden ortaya çıkartılan bu kişilik testi, lider olmakla alakalı yorumlamalar ortaya çıkartabiliyor. Ancak yüzde 100 doğru sonuçlar vermiyor.

TIRNAK ŞEKLİNE GÖRE KİŞİLİK TESTİ

Peki sizin tırnak şekliniz bunlardan hangisi? 

u.jpeg

Tırnak şekli 1

Titiz ve sakin bir insan olabilirsin. Öte yandan yaşanan olaylara karşı sorgulayıcı bir bakış açısına sahip olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise detaycı bir lider olabilirsin.

Tırnak şekli 2

Kendini kolay ifade eden ve sorumluluk sahibi bir insan olabilirsin. İletişim becerilerin fazlaca gelişmiş olabilir. Tüm bunların sonucunda ise güvenilir bir lider olabilirsin.

Tırnak şekli 3

Kendinden emin ve stressiz bir insan olabilirsin. Birçok insanın telaşa kapıldığı ortamlarda sen sakin kalmayı başarıyor olabilirsin. Çünkü gözünü korkutmak oldukça zor olabilir. Tüm bunların sonucunda ise cesur bir lider olabilirsin.

Tırnak şekli 4

Kendi seçimlerini yine kendi yapan bir insan olabilirsin. Düşüncelerin tartışmaya kapalı olabilir. Etrafındaki insanları dinlesen de yine kendi bildiğini yapan bir insan olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise baskın bir lider olabilirsin.