Antalya Belediyesi'nden miniklere tatil hediyesi

Antalya Belediyesi'nden miniklere tatil hediyesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, ara tatil nedeniyle ücretsiz

Antalya Büyükşehir Belediye, ara tatil hediyesi çocuk oyun merkezi Zıp Zıp Park'ın kapılarını minik misafirlerine ücretsiz olarak açtı. 2 -15 yaş arası bütün yaş gruplarına hitap eden Zıp Zıp Park, ara tatilinin ilk iki günü doldu taştı. Yaklaşık 5 bin çocuk aileleriyle birlikte merkeze akın etti. Binlerce çocuk, derslerin yorgunluğunu Zıp Zıp Park’ın birbirinden ilginç ve eğlenceli oyun parkurlarında attı.

"TATİL HEDİYESİ BİZİ MUTLU ETTİ"

Oğlu Muhammed Ali ile birlikte Zıp Zıp Park’a gelen anne Esmehan Silahçı, merkeze ilk defa geldiklerini belirterek, “Öncelikle Büyükşehir Belediyesi’ne çocuklarımıza verdiği bu tatil hediyesi için çok teşekkür ediyorum. Pazartesi’den Cuma’ya çocuklarımız için burayı ücretsiz yapmışlar gerçekten ara tatilde bu hediye bizleri çok memnun etti. Zıp Zıp Park’ı çok duymuştuk ama gelememiştik bugün ilk defa geliyoruz, oğlum çok eğlendi” diye konuştu.

ÜCRETSİZ DOYASIYA EĞLENCE

2-15 yaş arası çocuklar 22 Kasım Cuma gününe kadar Zıp Zıp Park'ta hiçbir ücret ödemeden doyasıya eğlenecek. 10.00- 21.00 saatleri arasında hizmet veren Zıp Zıp Park tatil boyunca ücretsiz olacak. 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ara tatilini kapsayan 18-22 Kasım tarihlerinde öğrenciler, ara tatilin keyfini birbirinden eğlenceli oyun parkurlarında yaşıyor.