Memleket Partisi Eyüp’te değişim için var

Memleket Partisi Eyüp’te değişim için var

Gazetemiz Yazarı ve İstanbul Temsilci Abdullah Ağırkan’ın çalışma ofisini ziyaret eden Ali Yeditepe seçim çalışmalarına dair bilgi verdi.

Memleket partisi Eyüpsultan Belediye Başkan Adayı Ali Yeditepe Siyasette senelerdir aktif olarak varım / Eyüpsultan ’da iyi bir potansiyel olacağının görüyorum dedi.

whatsapp-image-2024-03-18-at-10-19-12.jpeg

Biz halkımızın taleplerini göz ardı edemeyiz diyen Ali Yeditepe, daha yaşanılır bir Eyüp için fedakârlık yağacağız ve çok çalışacağız. 

whatsapp-image-2024-03-18-at-10-06-32.jpeg

ALİ YEDİTEPE KİMDİR?
Ali Yeditepe 1972 Sivas,Divriği’li 3 çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. 1974 yılında Alibeyköy’e göç etmişlerdir. İlk ve ortaokulu Güzeltepe İlköğretim okulunda okumuş Lise eğitimini Alibeyköy Endüstri Lisesi’nde tamamlamıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır. Şuan Eyüpsultan’ın nadide mahallesi olan Odayeri Mahallesi’nde ikamet etmektedir. SHP’de siyasete başlamış olup Cumhuriyet Halk Partisi’nde devam etmiştir. 3 dönem üst üste Cumhuriyet Halk Partisi gençlik kolları başkanlığı görevinde bulunmuştur. Ayrıca sivil toplum örgütlerinde başlıca; 2 dönem Eyüpsultan ADD yönetim kurulunda görev almıştır. Halen üyesidir. Hali hazırda Memleket Partisi Eyüpsultan İlçe Yönetim Kurulu üyesidir. İlçe kararı ile Eyüpsultan Belediye Başkan adaylığına oy çokluğu ile gösterilmiştir. Kendi tabiri ile “Ezberleri bozmaya ve üçüncü yolun en büyük neferi olmaya” talibi olmuştur.

whatsapp-image-2024-03-18-at-10-06-29.jpeg