Ahmet Şık'tan Tuğçe Kazaz'a: Fazla kaçırmışsın

Ahmet Şık'tan Tuğçe Kazaz'a: Fazla kaçırmışsın

Twitter'dan Ahmet Şık'ın milletvekili adaylığını eleştiren Tuğçe Kazaz'a, Şık'tan 'Ramazan şerbetli' bir yanıt geldi.

Sosyal medyada özellikle Twitter'da paylaştığı mesajlarla muhalif tüm kesimlerin yüzünü gülümseten Tuğçe Kazaz, "Bende artık AK Parti'ye ufak ufak soğumalar başladı" twitinin ardından ara verdiği twitlerine kaldığı yerden devam etmeye başladı.

Gazeteci Ahmet Şık'ın HDP'nin İstanbul milletvekili adayı olmasını Twitter hesabından eleştiren Tuğçe Kazaz, bir biri ardına paylaştığı mesajlarında, Ahmet Şık'ın gözünde bir gazeteciden ziyade, daha çok bir provakatör olarak kalacağını söyledi.

İlk twitin ardından paylaştığı mesajında, Şık'ın adaylığını, "Şimdi bu Ahmet Şık'ın tutukluluk sürecine şahsen çok üzülmüştüm. Şimdi ona iki çift sözüm olacak. Ahmet Şık, o kadar artistlik yaptın meğer hepsi menfaate giden yol içinmiş" sözleriyle eleştiren Kazaz, Şık'a, "Bedelli vekil koltuğun hayırlı olsun" dedi.

Ne içiyorsun diyen dangalaklara bak! ne içeceğim tabi ki Ramazan şerbeti:) Neyse, Ahmet Şık ve Sözcü gazetesine de değinip konuyu şimdilik kapatacağım.

Mesajlarına gelen tepkilere, "Ne içiyorsun diyen dangalaklara bak! ne içeceğim tabi ki Ramazan şerbeti:) Neyse, Ahmet Şık ve Sözcü gazetesine de değinip konuyu şimdilik kapatacağım" yanıtı veren Tuğçe Kazaz'aen son olarak HDP İstanbul Milletvekili adayı Ahmet Şık'tan Ramazan şerbetli bir yanıt geldi.