İstanbul'daki okulda dehşet: 1 öğrenci yaşamını yitirdi 2 yaralı!

İstanbul'daki okulda dehşet: 1 öğrenci yaşamını yitirdi 2 yaralı!

Öğrencilerin üzerine av tüfeğiyle ateş açan şahıs, daha sonra intihar girişiminde bulundu. Olayda 1 öğrenci yaşamını yitirdi, 2 öğrenci yaralandı.

Pendik Güzelyalı Tren İstasyonu'nda bir kişi, 3 öğrenciye ateş açarak yaraladı. Öğrenci olmadığı belirtilen saldırgan, polisten kaçarken yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki bir okula girerek saklandı. Burada bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan kişi gözaltına alındı. Yaralılardan kız öğrenci hayatını kaybetti. 

Olay saat 16.00 sıralarında meydana geldi. Pendik Güzelyalı Tren İstasyonu'nda bir kişi, 1'i kız 3 öğrencinin üzerine ateş açtı. Saldırıda kıza öğrenci hayatını kaybetti. Diğer 2 kişi öğrenci ise yaralandı. Öğrenci olmadığı belirtilen saldırgan, polisten kaçarken yaklaşık 1 kilometre uzaklıktaki bir okula girerek saklandı. Burada bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan saldırgan gözaltına alındı.

Saldırganın okulda okuyan bir kız öğrenciye aşık olduğu ve kızı başka erkeklerle birlikte görünce sinirlenip tüfekle olay yerine geldiği iddia edildi.

Polisin olayla ilgili araştırması devam ediyor.