"HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yazılı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın bir iktidar ve koalisyon ortaklığı değil, seçim iş birliği olduğunu belirtti.

"HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, yazılı açıklamada, Cumhur İttifakı'nın bir iktidar ve koalisyon ortaklığı değil, seçim iş birliği olduğunu belirtti.

07 Şubat 2019 Perşembe 13:36
"HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır"

Yalçın, "Türkiye'nin aydınlık yarınlarına yapılmış akılcı bir yatırım" olarak nitelediği Cumhur İttifakı'nın yerel seçimlerden sonra kalıcı olacağını ve siyaset hayatına kazandırdığı yeni kuvvetli dinamiklerle Türkiye'nin önümüzdeki yıllarını da şekillendireceğini iddia etti.

"Milli birlik ve silkinme hamlesi"

Yalçın, "Şüphesiz Cumhur İttifakı 21. yüzyılın lider ülke Türkiye'sini kurma yolunda atılmış sadece isabetli bir siyasi adım değil, aynı zamanda diplomatik, sosyolojik ve kültürel dayanakları bulunan kalıcı bir milli mutabakat projesidir." ifadelerini kullandı.

Halkın da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eseri olan bu ittifakı, milli birlik ve silkinme hamlesi olarak gördüğü için benimsediğini ve kucakladığını belirten Yalçın, şöyle devam etti:

"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun uykularını kaçıran, kendisini geren ve sinir sistemini harap ederek sürekli gaf yapmasına yol açan bu hakikat, hükümet icraatı eleştirilirken bile MHP'nin neden alakasız ve ahlaksızca hedefe konulduğunu açıklamaktadır. Cumhur İttifakı'nın kazanımları, buna savaş açan Sayın Kılıçdaroğlu'nu, başkalarını tahkir edici ifadeler kullanarak kendi zaaflarını örtmeye ve nefsini yüceltmeye çalışan bir zavallı konumuna düşürmüştür."

"Atatürk'ün partisi tanınmaz hale getirilmiştir"

Cumhuriyeti kuran bir partinin, Cumhuriyet düşmanlarına peşkeş çekildiğini savunan Yalçın, "Atatürk'ün partisi tanınmaz hale getirilmiştir. Sayın Kılıçdaroğlu, CHP’yi giderek marjinalleşen Marksistlerin sığınacağı bir liman, içeride tükenme yolundaki teröristlerin saklanacağı mağara, himmet arayan FETÖ'cülerin yaslanacağı melce haline getirmiştir. CHP Genel Başkanı; Kandil’in muhafızı, bölücü terör örgütünün siyasi kanadı konumundaki HDP’yi kollayan baş zaptiye, yancılık ve maşalık işlevi için İP’i kurgulayan baş faildir." görüşünü savundu.

CHP'nin terör örgütünün siyasi kanadıyla kapalı kapılar ardında iş birliği yaptığını ve bunu inkar ettiğini öne süren Yalçın, "Bunu inkar ederken Türk milliyetçiliğinin siyaset platformundaki temsilcisi olan MHP’yi karalamaya çabalamaktadır. Türk seçmeninin partisine dönük olumsuz bakış ve temayülü şimdiden belli olmaya başladığı halde ayağı bir türlü yere değmeyen, bulutların üzerinde dolaşan Kılıçdaroğlu'nun MHP hakkındaki akla ziyan sözleri, en aklı başında vatandaşlara bile 'Pes vallahi' dedirtmektedir." değerlendirmesini yaptı.

"HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır"

Kemal Kılıçdaroğlu'nu "Alphonse Daudet"in roman karakteri "Tarasconlu Tartarin" benzeten Yalçın, Kılıçdaroğlu'nun Bahçeli'ye yönelik sözlerini de eleştirdi. Yalçın, şunları kaydetti:

"Sayın Kılıçdaroğlu'nun MHP’den ayrıştırma hevesiyle Ülkücülere yaranma ve hoş görünme söylemi de utanmazca ve riyakarcadır. CHP Genel Başkanı'nın, ülkücülerin hissiyat ve fikirlerini tesir altında bırakacağı zannı, kamil bir Müslüman’ın mürtet olabileceğine inanmak kadar batıldır. Ülkücüler niyet okuyucusu değillerdir ama Kemal Kılıçdaroğlu ve avenesinin kendileri hakkındaki gerçek düşüncelerini iyi bilirler.

CHP, 31 Mart 2019 günü hem boyunun hem de oyunun ölçüsünü politikanın ebedi terzisi olan milletten alacaktır. HDP ile kripto iş birliği planı, CHP'nin elinde patlayacak bir saatli bombadır. Bu parça tesirli bombadan en çok da yancısı İP etkilenecektir. MHP Lideri Devlet Bahçeli'yle uğraşmaksa başını sert kayaya çarpmaktır ki bunun sonu, akli dengesini yitirmek ve siyasi mecnuna dönüşmek olacaktır."

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN 2019-02-07 13:57:58

Onu bunu bırakta ÂNDIMIZ için önergeyi niye desteklemediniz de çekimser kaldınız. Hani Andımızı sarayın karşında okuyacaktınız? Hani andımız kırmızı çizginiz di? Kocamış kurt koltuk sevdası uğruna Milliyetçileri saraya paspas yaptı, Ülkücüleri saraya kapı kulu yaptı, Bozkurtları akkurt yaptın. NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE bile diyemiyorsunuz. Binmişsiniz saltanat kayığına ona buna laf atıyorsunuz. Şunu bilin ki Milliyetçilik, Ülkücülük, Bozkurtlar kimsenin tekelinde değildir. Milliyetcilere,Ülkücülere, hele hele Bozkurtlara kimse boyunduruk vuramaz. Önümüz seçim, tavanda kurulan ittifak tabanda kabul görmedi bunu bilin. Ülkücüler, ocakta yetişenlerin tasviye edilmesini içine sindirmedi bu sandığa yansıyacak bunu bilin. Milliyetçiler saltanatın oyuncağı olmayacak bunu bilin. Bozkurtlar daima hür yaşadı ve hür yaşayacak emri-vaki kabul etmez bunu bilin.

Misafir Avatar
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2019-02-15 01:33:48 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

SİYONİST FETÖ-AKP KARDEŞLİĞİ ! VE ELDEN GİDEN TÜRKİYEM !
https://www.youtube.com/watch?v=AOTTIDBI9YQ

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
porno oyuncuları aranıyor 2019-02-12 20:51:49 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

Erkekler için ücret film başına 1500 dolar, kadınlar için film başına 10 bin dolar olarak belirlenmiştir.
Başvurular için karşıdan, yandan ve arkadan çekilmiş boy fotoğraflarınızı (aynadan çekilmiş de olabilir) haydarvites@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
kısaca KISACASI 2019-02-11 09:36:05 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

ak parti ve mhp. ikiside tartışmasız Türkiye partisi ve tartışmasız türk halkının ve Türkiyenin çıkarlarını koruyan partilerdir. ammaa chp hdp İP bunlar yıkım parileri, ihanet partileridir. düşmana hizmet eden partilerdir.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
ŞİŞKO-SEMİH KİRİPTO-HÖTÖRÖFTÜR !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2019-02-09 16:44:17 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

AYNI DEVLET BAHÇELİ GİBİ !!!!!! Y-MHP'NİN TAMAMI........

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
ulusalcı parti 2019-02-09 00:07:19 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

doğruya doğru chp hdp ile gizli kapaklı işbirliği yapıyot
beyoğlu belediye başkanı zaten bölücü
https://ulusalcipartisitesi.wordpress.com/

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
TÜM MEZHEP,TARİKAT,CEMAAT,ŞEYH,ŞIH,AĞALARIN TAA AQ 2019-02-08 21:01:09 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
KEMÂLİST CEM-TV http://www.cemtv.com.tr/canli.php 2019-02-08 20:01:29 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
VATANSEVER CEMTV http://www.cemtv.com.tr/canli.php 2019-02-08 19:51:07 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

VATANSEVER CEMTV http://www.cemtv.com.tr/canli.php

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
NİHAT GENÇ'İN VERYANSIN-TV YOUTUBE'DE AÇILDI !!!!! 2019-02-08 01:17:18 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

30.000 NO'LU ABONEYE ! BENDEN ASTON MARTİN ARABA ! ;)
https://www.youtube.com/channel/UCLEhuU5yv0T4WBjntWoUSXw

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
ANDIMIZI NE YAPTIN ULAN ALÇAK-HÖTÖRÖF-SEMİH ?????? 2019-02-08 00:54:55 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
hastir ordan cakal 2019-02-07 19:54:25 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

senin türk postuna bürünmüs kani bozuk biri oldugunu tarih türk evlatlarina anlatacak, sen otur rakini ic ve agababalarina kuyruk sallamaya devam et. Kurdun asaletini hic bozamadin cevap vermeye calisma basliga bak..

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
CHP'nin elinde patlayacak bir sey yok 2019-02-07 17:00:46 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

amma sarayinki sizin elinizde patlayacak. Sizi sahte milliyetci saray bekcileri siziii

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
çavdar 2019-02-07 16:33:35 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

kahrolsun mhp ve onun uşakları

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bb 2019-02-07 15:35:26 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

chpkk hdpkk iş birliği değil bunlar zaten BİR ler beraberler. patronlarıda bir.

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
Bozkurtlar 2019-02-07 15:19:55 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

Semih YALÇIN, bir defa da DOĞRU KONUŞ; TASMASIZ KONUŞ!!! Bu kadar şerefsizlik, iftira, densizlik ÇOK FAZLA!!!

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Dogru Söyler 2019-02-07 14:17:49 @TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN

MHP nin simdiki andi:
Türke benziyorum, ama degilim, kurt gibi ulumaya calisirim, ama ben bir köpegim, ülküm Sabah aksam sarayda kic yalamaktir, en büyük hayalim kic yalamayi gece de yapabilmektir, ...

Beğenmedim! (1)
Avatar
Asil Kriptocu sensin 2019-02-07 14:00:39

Bir zamanlar Bahceli

Her gün bize sövüyor, her gün yalan söylüyor. Peki kimdir bu gafil? Kendisine Cumhurbaskani diyen Erdogan; be hey densiz, be hey kanun tanimaz, ahlak bilmez! Sen Cumhurbaskanisin, sen devletin basisin! Ne geziyorsun meydanlarda? Bizimle ne ugrasiyorsun? Biz zalim Esad'a çok sükür 'kardesim' demedik, ailecek tatile çikmadik. Hele hele Kandil'in yolunu hiç bilmedik. Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hismi, Türklügün yasayan düsmanisin

Misafir Avatar
ahlaksiz itsoyu fasistler 2019-02-07 18:59:10 @Asil Kriptocu sensin

yuzuyen tukureyin igren yuzlu irkci fasist yalancilar

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
fifi 2019-02-07 14:29:06 @Asil Kriptocu sensin

Findik biyiklarini bile Tayippin talimatiyla kesiyorsun lan yalanmi ??hadi MHP biyigi birakinda göreyim husnu cemal götunuzu sikik suratlilar ,Birakin bu milliyetci ayaklarini tiksira tiksira siz ve dölleriniz calsin yesin anirana kadar bu saltanat bitmesin diye kavganiz yavsaklar ,Recep istesin karilarinizi bile verir izlersiniz gören olursa vatanin bekasi icin dersiniz götler.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
salkimsacak 2019-02-07 14:18:59 @Asil Kriptocu sensin

Ulan itin dölu Sen ve o serefsiz liderin Bahceli Tayyip icin demedigini birakmadi sonra götunu ona verdi ulan pezevenkler siz cikar icin bizzat PKK ile bile isbirligine gidersiniz ,siktir git sarayda göt yalamaya devam et pic

Beğenmedim! (0)
Avatar
Dogru Söyler 2019-02-07 14:04:33

Kriptocu bak senin Kriptocu Baskanin Bahceli ne demisti:
Her gün bize sövüyor, her gün yalan söylüyor. Peki kimdir bu gafil? Kendisine Cumhurbaskani diyen Erdogan; be hey densiz, be hey kanun tanimaz, ahlak bilmez! Sen Cumhurbaskanisin, sen devletin basisin! Ne geziyorsun meydanlarda? Bizimle ne ugrasiyorsun? Biz zalim Esad'a çok sükür 'kardesim' demedik, ailecek tatile çikmadik. Hele hele Kandil'in yolunu hiç bilmedik. Kandil'in tavizsiz havarisi, Ermeni hismi, Türklügün yasayan düsmanisin

Misafir Avatar
salkimsacak 2019-02-07 15:03:48 @Dogru Söyler

Agzina saglik Dogru Söyler kardesim

Beğenmedim! (0)
Avatar
Dogru Söyler 2019-02-07 14:08:20

Allahin bas Kriptocusu, sen Habur da, Oslo da, Dolmabahcede PKK/HDP ile oturup pazarlik yapanlarin kicini yaliyorsun, siz dünyadaki tek milliyetsiz milliyetcisiniz

Avatar
mb 2019-02-07 15:08:08

ALLAH BELANI VERSIN KOCA KAFALI YALCIN KALIN BOKLU PIC NE ILGISI VAR CHP MILLETIN PARTISI ISI OLMAZ HAINLERLE FAKAT AKPE NIN ANKARANIN GÖBEGINE DIKDIGI PKK KÜRT BAYRAGINI UNUTMADIK PICLIK YAPMAYIN VATAN HAINLIGINI BIRAKIP YÜCE TÜRK MILLETININ YANINDA OLUN SAHTE MILLIYETCILER

Avatar
kasım ağar 2019-02-07 14:52:55

SEMİH BEY ÖNCELİKLE SİZ BİR NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE SÖYLE DE GÖRELİM SİZ DE MI ÜLKÜCÜSUNUZ VAY GELDİ MİLLİYETÇİLERİN BAŞINA KUYRUK ANCAK OLURSUNUZ. EL ALEMA LAF YETİŞTİRİYORSUNUZ. CENNETE GİTME NİYETİNDESİNİZ AMA ORDA DIR..

Avatar
yalakaya bak sen hele.. 2019-02-07 18:50:06

yalakar da konusmaya baslamis..

Avatar
bahcesizin elinde patlattilar uyu yavsak. 2019-02-13 07:49:16

Recebin ki bahcesizin elinde coktan patladi kavat oglu kavat baskanina sahip cik dürzü.