Parayı buna basan köşeyi dönecek! Altından bile fazla kazandıran mavi büyü!

Parayı buna basan köşeyi dönecek! Altından bile fazla kazandıran mavi büyü!

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, parasını değerlendirmek isteyenlere müjdeyi verdi. Parasını buna yatıran kazanacak.

Ekonomist İslam Memiş, yatırımcılar için hayati bir çağrı yaptı. Altın ve gümüşün beklenen getiriyi sağlayamayabileceğini ifade eden altın ve para piyasaları uzmanı, uzun vadeli olarak altının kazandırmaya devam edeceğinin altını çizdi. Ancak Memiş, dikkat çeken bir şekilde, yeni bir yatırım aracı olarak kobalt madenini işaret etti.

pexels-photo-342945.jpeg

EN KÂRLI YATIRIM ARACI HANGİSİ?

İslam Memiş, yaptığı son değerlendirmelerde, son aylarda altın ve gümüşün yatay hareket sergilemesinin piyasayı dengelemek üzere olduğunu belirtti. Ancak, kendisine yöneltilen "En karlı yatırım aracı hangisi?" sorusuna şaşırtan bir yanıt verdi. Daha önce tavsiyelerde bulunduğu bir maden hakkında konuşan Memiş, bu madenin yakın gelecekte bütün dünyanın ilgisini çekeceğini ve yatırımcılara büyük fırsatlar sunacağını belirtti.

0x0.jpg

KOBALT MADENİNE DİKKAT ÇEKTİ

Ekonomist, yatırım tavsiyelerinin olmadığının altını çizerken, elinde para bulunduran ve nereye yatırım yapacağını düşünen yatırımcılara kobalt madenini önerdi. Kobaltın çok yakında dünyanın yeni gözdesi olacağını savunan Memiş, erken pozisyon alan yatırımcıların büyük getiri elde edebileceğini ifade etti. Son üç yılda değerini 9 kat artıran gümüş ve uzun vadeli yatırımların vazgeçilmezi olan altının, bu yıl kobalt ile rekabet edemeyeceğini iddia etti.

ekran-goruntusu-2024-02-23-204738.png

"GELECEĞİN DÜNYASINDA KAÇINILMAZ BİR BAŞROL"

Memiş, "Geleceğin dünyasında kobalt kaçınılmaz bir başrol olacak" sözleriyle, yatırımcıları bu yeni değerli madene yönlendirdi. Bu çağrısıyla dikkat çeken İslam Memiş, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirmeleri ve geleceğin değerli madenine erken yatırım yapmaları konusunda bir uyarıda bulundu.

ekran-goruntusu-2024-02-23-204734.png

NOT: YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.