Selçuk Geçer'den nükleer etkisi yaratacak dolar tahmini! Öyle bir rakam verdi ki

Selçuk Geçer'den nükleer etkisi yaratacak dolar tahmini! Öyle bir rakam verdi ki

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, dolar kuru ile ilgili çılgın bir öngörüde bulundu ve dolar/TL'nin ne kadar olacağını açıkladı.

Selçuk Geçer dolar/TL kuruna ilişkin yaptığı tahmin ve tavsiyelerle yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor. Ünlü ekonomist bu kez doların geleceğine ilişkin çarpıcı bir öngörüde bulundu.

billie-dollar-money-background-1150-737.webp

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, altın ve döviz piyasalarındaki oynaklıkları değerlendirerek yatırımcılara önemli uyarılarda bulundu.

ekran-goruntusu-2023-06-07-165155.png

PARANIZ BİR GECEDE BUHAR OLABİLİR

Dolar kahini Selçuk Geçer, özellikle paranın bir gecede kaybolma riskine dikkat çekti ve bu riskin farkında olan dolar ve altın yatırımcılarının daha temkinli olmaları gerektiğini vurguladı.

6572a8311b27d01ae9dc1f43.webp

ALTIN FİYATLARI YÜKSELİŞE GEÇECEK

ABD Federal Rezerv'in faiz oranlarındaki artışın doların değerindeki dalgalanmaları daha da güçlendirdiğine dikkat çeken Geçer, altın ve dolar arasındaki ilginç etkileşime de değindi. Dolar değer kazandıkça altın fiyatlarının genellikle düşüş eğiliminde olduğunu belirten Geçer, bu durumun yatırımcıları altına yönlendirdiğini ve talebin artmasıyla birlikte altın fiyatlarının tekrar yükselişe geçtiğini ifade etti.

ekran-goruntusu-2023-06-07-165203.png

DOLAR 100 TL'Yİ GÖREBİLİR

Selçuk Geçer, son olarak piyasa dinamiklerine karşı dikkatli olunması gerektiğini de hatırlattı ve ayrıca dolar kurunun 100 TL seviyelerini görebileceği uyarısında da bulundu.