Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve Şekerbank... 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve Şekerbank... 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor

Nakit ihtiyacı olanlar bankaların ihtiyaç kredilerini ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve Şekerbank gibi dev bankalar ihtiyaç sahiplerine 100 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Denizbank ve Şekerbank gibi bankalar, ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını kapatmak isteyenlere 100.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. İşte bankaların kredi kampanyaları... 

BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Ziraat Bankası: Hızlı ve Kolay Başvuru, 3 Ay Erteleme İmkanı

Ziraat Bankası, kampanyayı başlatan bankalardan biri olarak hemen başvuru imkanı sunuyor. Gelir belgesi ve kimlik ile başvuru yaparak, tüm banka borçlarınızı kapatabilir ve 3 ay erteleme seçeneği ile ödeme planınızı şekillendirebilirsiniz. 36 ay vadeli bu kredi, finansal rahatlamanın kapılarını aralıyor.

Vakıfbank: Hızlı Sonuç, 36 Ay Vadeli ve 3 Ay Erteleme

Vakıfbank, diğer bir seçenek olarak beliriyor. Hemen sonuç veren başvurular, 36 ay vadeli ve ilk taksitte 3 ay erteleme avantajı ile dikkat çekiyor. Vakıfbank, tüm bankalardaki borçları tek bir çatı altında toplamak isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.

Denizbank: Devlet Destekli Borç Kapatma Kredisi

Denizbank, devlet destekli borç kapatma kredisi sunan bankalardan biri olarak öne çıkıyor. 100.000 TL'ye kadar, 36 ay vadeli bu kredi, kredi kartı borçları ve ihtiyaç kredilerini tek bir ödemeyle kapatma şansı tanıyor. Denizbank şubelerine giderek kolay başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank: Özel Avantajlar ve Hızlı Kredi Kullanımı

Şekerbank, 100.000 TL'ye kadar uygun faizlerle borç kapatma kredisi sunuyor. Emeklilere özel avantajlar da içeren bu kampanya, borçlarınızı kapatarak maaş taşıma işlemi yapmanız durumunda hızlı kredi kullanımı sağlıyor. Şekerbank şubelerinden detaylı bilgi alabilir ve kampanyadan faydalanabilirsiniz.