Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, Garanti Bankası ve Qnb Finansbank...  Emekli maaşını bu bankalardan alanlara ek ödeme!

Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, Garanti Bankası ve Qnb Finansbank... Emekli maaşını bu bankalardan alanlara ek ödeme!

Emekli maaşlarını Ziraat Bankası, VakıfBank, Halk Bankası, Garanti Bankası, Qnb Finansbank'tan alanlara promosyon fırsatı...

Tüm gözler Aralık ayı enflasyon rakamlarına odaklanmışken emekliye ne kadar yüksek zam yapılırsa emeklinin aldığı promosyon da o kadar yüksek olacak. Peki hangi banka ne kadar promosyon veriyor?

2024 EMEKLİ PROMOSYONU NE KADAR ARTACAK?

Emekli maaşının açıklandığı andan itibaren promosyonlara da bir güncelleme gelecek. Uzman isimler 2024 yılıyla birlikte emekli maaşlarının 15 bin TL'nin
üzerine çıkacabileceğini öngörürken 10 bin TL'ye yakın hatta daha fazla emekli promosyonu alınabileceği konuşuluyor.

BANKALARIN 2023 KASIM PROMOSYON MİKTARLARI

Kamu bankaları ve özel bankalar ay ay emekli promosyonu güncellemesini sunuyor. Kasım ayına girilmesi ile birlikte kimi banka stabil promosyon ödemesi sunarken, kimi bankalar da ek kampanyalar ile birlikte bu miktarı arttırmış bulunuyor.

Kamu bankaları; Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halk Bankası 5.000 TL tutarına kadar varan promosyon ödemesi yapmaktayken, Garanti Bankası 7500 TL'ye ek 1000 TL Bonus kampanyası ile birlikte 4.000 TL otomatik fatura kampanyasını da başlatmış bulunurke,n toplamda 12.500 TL'ye Varan promosyon ödemesi yapmaktadır.

Qnb Finansbank'ta yüksek promosyon ödemesi yapan bankalar arasında yer alıyor. 8000 TL'ye Varan promosyon ödemesi sunan banka, emekli kartından bir sene boyunca toplamda 1200 TL indirimli harcama fırsatı sağlıyor.