Ahmet Hakan, Aziz Yıldırım'la fena kapıştı: FETÖ kavgası

Ahmet Hakan, Aziz Yıldırım'la fena kapıştı: FETÖ kavgası

Hürriyet yazarı Hakan, bugünkü köşesinde, ‘Mazlum Aziz’in zalimleşmesi’ başlığıyla Aziz Yıldırım için sert ifadeler kullandı. Yıldırım’dan ise aynı tonda cevap gecikmedi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım hakkında sert ifadeler kullandığı bir yazı yazarken, Yıldırım’dan da aynı sertlikte cevap geldi.

Hakan, ‘Bir başka rüzgar esiyor bizim bu sahillerde’ başlıklı yazısının, Aziz Yıldırım’la ilgili bölümünde, ‘Mazlum Aziz’in zalimleşmesi’ ara başlığını kullandı. Hakan, “FETÖ’nün zulmüne maruz kalmış Aziz Yıldırım’ın, rakibi Ali Koç’tan FETÖ’cü çıkarmaya çalışması... Bir mazlumun kendisine zulüm yapan zalimlere benzemeye başlamasından başka bir şey değildir” dedi.

‘AKIL VE İZAN DIŞI BENZETMESİNİ…’

Aziz Yıldırım da, kısa süre sonra Hakan’ın yazısına yanıt verdi. Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinde yer alan Azizi Yıldırım imzalı açıklamada, şöyle denildi:

“Türkiye’de FETÖ tarafından kurulan kumpasların en büyüklerinden birine maruz kalmış FETÖ mağduru bir insan olarak, ne Ali Koç’a ne de başka birine benzer bir zulmü layık gördüğümün Ahmet Hakan tarafından düşünülmesi hatta buna ihtimal verilmesi bile bana hakarettir.

FETÖ zalimi ile şahsım arasında benzetme kuran Sayın Ahmet Hakan yazdığının ne anlama geldiğini bir kere daha düşünmeli, akıl ve izan dışı benzetmesini düzeltmelidir.”