Boşanacakları söyleniyordu: Gündeş şaşırttı

Boşanacakları söyleniyordu: Gündeş şaşırttı

Reza Zarrab’dan boşanmaya karar verdiği yönünde haberler çıkan Ebru Gündeş’in Günay’da biletleri yok satıyor. Ünlü şarkıcı, programı sırasında, sevenlerinden aldığı güç sayesinde ayakta kaldığını söyledi.

Reza Zarrab’dan boşanmaya karar verdiği yönünde haberler çıkan Ebru Gündeş, önceki akşam Günay’daydı. Ebru Gündeş’in programlarına olan ilgi hem ünlü şarkıcının hem de organizatörlerin yüzünü güldürdü.

Ebru Gündeş, özel hayatıyla ilgili sessizliğini korurken, sahne programlarına hız kesmeden devam ediyor. Son dönemde sık sık Reza Zarrab’dan boşanacağı yönünde haberler çıkan şarkıcı, önceki akşam Günay Restoran sahnesindeydi. İzleyicinin karşısına çıkan Gündeş, ilk şarkısının ardından kısa bir konuşma yaptı. Zor günler geçirdiğini ima eden şarkıcı, sevenlerine kendisine verdikleri destek için teşekkür etti ve “Bana sizler güç veriyorsunuz” dedi.

Ebru Gündeş’in programlarına olan ilgi hem ünlü şarkıcının hem de organizatörlerin yüzünü güldürdü. Yılbaşı gecesi çıkacağı Cratos Otel’in rezervasyonları 10 gün öncesinden kapandı. Gündeş’in 5-6 Ocak tarihlerinde Günay’da yapacağı programlar için de rezervasyonlar şimdiden doldu.

BOŞANMAYI DÜŞÜNMÜYOR!

Reza Zarrab’dan boşanmaya karar verdiği yönünde haberler çıkan Ebru Gündeş hakkında Kelebek yazarı Onur Baştürk, bir yazı kaleme aldı. Baştürk, “Duyduğuma göre asla boşanmayı düşünmüyor. Öyle bir şey gündeminde dahi yok. Bir şey daha var: Ebru Gündeş’in şu an tek düşündüğü şey kızı Alara’ymış. Alara’nın kullandığı tüm teknolojik aletlerde internet bağlantısı kesilmiş. Olan bitenden haberi olmasın diye” ifadelerini kullandı.