ABB Basın Koordinatörü Volkan Gültekin'den Sabah Gazetesi personeline tokat gibi yanıt

ABB Basın Koordinatörü Volkan Gültekin'den Sabah Gazetesi personeline tokat gibi yanıt

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, AKP'ye yakın Sabah gazetesinde çıkan "Zimmet skandalı" başlıklı habere ilişkin açıklama yaptı. Gültekin, "Artık şeffaf belediye yönetimi var, Haram yemez, yiyeni kusturur" dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, bugün AKP'ye yakınlığı ile bilinen Sabah gazetesinde ABB yönetimini hedef alan haber hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Haberi sosyal medya hesabından paylaşarak Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef göstermeye çalışan Sabah personeli Kenan Kıran'a ABB Sözcüsü Gültekin tokat gibi cevap verdi.

Gültekin, "Sosyal medya trollerinin her iftirasına cevap veremeyiz. Burası devlet kurumu" dedi.

Volkan Memduh Gültekin'in açıklaması şu şekilde:

"Gazeteci" kimliğinizle ulaşıp konuyu sormuştunuz. Ben de size cevabını yazılı olarak iletmiştim. Açıklamayı harfine dokunmadan "gazeteci" kimliğinizle yayınlayın. Sosyal medya trollerinin her iftirasına cevap veremeyiz. Burası devlet kurumu.

Eğer "yok, ben sosyal medyada Ankaralı trolbaşı ve trollerine hizmet edeceğim" diyorsanız aynı cevabı buradan da vereyim. Gökçek döneminde işe başlayan ve 7 senedir çalışan bu şahsın zimmetine para geçirdiği bizzat ANFA Güvenlik Genel Müdürü tarafından ortaya çıkarılmıştır.

Şahıs, Genel Müdürümüz tarafından ihbar edilmiş, savcılığa bildirilmiş ve tutuklanmıştır. Ankara'da çamur hep atanın eline bulaşıyor. Siz de bu furyaya katılmayın. Ya da katılın, siz bilirsiniz. Tıpkı geçen günlerde "heykel" tweeti atıp silmek zorunda kaldığınız gibi!

Ankara'da artık şeffaf, terör örgütleriyle iş birliği yapmayan, yakınlarını kayırmayan bir yönetim var. Yanlışın üstünü örtmez, üstüne gider. Haram yemez, yiyeni kusturur. Bunu bellemek alışkanlıklar nedeniyle biraz zamanınızı alsa da, daha fazla çaba gösterebilirsiniz.