Aktrol Furkan Bölükbaşı AKP'yi yerden yere vurdu

Aktrol Furkan Bölükbaşı AKP'yi yerden yere vurdu

Sosyal medyada 'troll' olarak bilinen ve AKP'ye yakınlığıyla tanınan Furkan Bölükbaşı'nın iktidara yönelik eleştirilerde bulundu.

AKP'ye yakınlığıyla bilenen ve 'troll' olarak anılan Furkan Bölükbaşı katıldığı bir Youtube programında çarpıcı açıklamalarda buluundu. İktidarı sert bir dille eleştiren Bölükbaşı, "CHP neyi savunuyorsa AKP'de onu savunuyor, sadece ittifak ortakları farklı. Bu noktaya gelmemeliydik. Bu noktaya geleceksek, özgür konuşamayacaksak ben niye mavi gelsin gelsin iktidarda otursun da kırmızı oturmasın diye kendi itibarımı kaybetmek zorundayım" dedi.

Sosyal medyada 'troll' olarak bilinen ve AKP'ye yakınlığıyla tanınan Furkan Bölükbaşı'nın iktidara yönelik eleştirileri gündem oldu.

Bölükbaşı'nın katıldığı bir youtube kanalında açıklamalarının yer aldığı tanıtımda söyledikleri dikkat çekti.

Bölükbaşı'nın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Adım trolle çıkmış, akademisyenim"

"Bu hükümet gerçekten ses getirecek alanlarda Filistin konusunda eylem yapılmasını istemiyor"

"Osmanlı Dönemi'nde padişahların bile sahip olmadığı yetkilerin bugün bizi yönetenlere verilmesine karşıyım"

"AK PARTİ ÇÖKMEYE BAŞLADI"

"Bugün sorduğumda CHP'den farklı düşünüyorsun dediğimde bana sunulabilecek madde ben zannetmiyorum. Bugün CHP neyi eleştiriyorsa, AKP'de onu eleştiriyor. CHP neyi savunuyorsa AKP'de onu savunuyor, sadece ittifak ortakları farklı. Bu noktaya gelmemeliydik. Bu noktaya geleceksek, özgür konuşamayacaksak ben niye mavi gelsin gelsin iktidarda otursun da kırmızı oturmasın diye kendi itibarımı kaybetmek zorundayım maviyi savunurken..."