Böyle hesap görülmedi! 1 milyon 115 bin liralık hesap geldi

Böyle hesap görülmedi! 1 milyon 115 bin liralık hesap geldi

Turizm merkezi Bodrum yine astronomik restoran hesabıyla gündemde. Bodrum'da bir restoranda yemek yiyip içki içen gruba 1 milyon 115 bin TL'lik hesap geldi. Fotoğrafı paylaşılan hesap sosyal medyada gündem oldu.

Her yıl yüksek restoran fiyatlarıyla gündem olan Bodrum'da bir işletmede gelen hesap ağızları açıkta bıraktı. 

20 kişilik grubun yemek yiyip içki içtiği restoranda  1 milyon 115 bin 510 liralık hesap geldi. 

Sosyal medyada gündem olan hesapla ilgili Bagetelle Restoran ve Beach Club’tan açıklama geldi.  Açıklamada, “Geçtiğimiz yıla ait 20 kişilik bir grup tarafından standart menümüze ilave olarak özel şovlar gibi ilave hizmetleri de içeren ve dolayısıyla normal fiyatlarımızın üzerinde olan bir faturanın, işletmemizin piyasa şartlarının üzerinde fiyatlandırma yaptığına dair algı yaratacak şekilde yeniden gündeme getirilmesini üzüntüyle karşıladık." denildi.

Sözcü'de yer alan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Henüz yeni yatırım ve sezon hazırlıklarımız devam ederken bu yıla ait gibi gösterilen fatura, siparişten de görüleceği üzere 20 kişilik, yabancı içki, kokteyl ve özel şampanya şovu gibi ilave hizmetlerin alındığı bir sipariştir. Normal koşullarda Bagatelle Bodrum fiyatları, piyasada faaliyet gösteren benzer restoranlar ile aynı seviyededir."

hdtbd.webp