Erdoğan hastalandı ve Bursa mitingi iptal edildi: Sağlığına kavuşacağını ümit ediyoruz

Erdoğan'ın Bursa'da yapacağı miting ve açılış etkinlikleri iptal oldu. Programın iptal nedeni belli oldu. Erdoğan'ın hasta olduğu bundan dolayı programların iptal edildiği belirtildi.

Erdoğan'ın Bursa'da yapacağı miting ve açılış etkinlikleri iptal oldu. Erdoğan’ın programlarını iptal etmesinin nedeni kamuoyunda çok merak edildi.

HASTA OLDUĞUNDAN İPTAL EDİLDİ 

Konuyla ilgili Bursa’nın yerel televizyonu AS TV’ye bağlanarak açıklama yapan AKP Bursa Milletvekili Refik Özen, Erdoğan’ın programı ertelemesinin nedenini şu şekilde açıkladı:

” 2019’dan bu yana sayın cumhurbaşkanımızı miting anlamında bir programda ağırlayamamıştık. Arada TOGG’un temel atmasında, şehir hastanesinin açılışında misafir etmiştik ama vatandaşlarımızla bir araya gelme noktasında ciddi bir heyecan oluşmuştu.

O anlamda da gerçekten başta il başkanlığımızın organizasyonunda güzel de bir hazırlık yapıldı. Ama tabi yoğun bir temposu var sayın cumhurbaşkanımızın. NATO zirvesi yoğun geçti. Malum hepimiz takip ettik ve gurur duyduk oradaki mutabakatlardan izlenen süreçlerden.

Akabinde bugün gelen haberle, soğuk algınlığı nedeniyle sayın cumhurbaşkanımızın ileri bir tarihe ertelenmesi söz konusu oldu bugünkü programın. Tabi, sayın cumhurbaşkanımızın sağlığı her şeyden önemli.

Bu anlamda inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşacağını ümit ediyoruz. O çerçevede bu buluşmayı inşallah önümüzdeki günlerde tekrarlama temennisiyle böyle bir süreci yaşamış olduk.”

İlgili Haberler