Filenin Sultanları'nın yenilgisinin ardından yayıncı kuruluşun paylaşımı tepki çekti

Filenin Sultanları'nın yenilgisinin ardından yayıncı kuruluşun paylaşımı tepki çekti

A Milli Kadın Voleybol Takımımız, Antalya'da Japonya ile kozlarını paylaştı. Milli Takımımızın 3-2 mağlup ayrıldığı karşılaşmanın ardından Takımımız, resmi yayıncının sosyal medyadan yaptığı paylaşım büyük bir tepkiyle karşılandı.

Türkiye'nin, Antalya'da FIVB Milletler Ligi ilk hafta maçında Japonya ile karşılaştı. Nefes kesen maçta, Filenin Sultanları, Japonya'ya 3-2 yenildi. Bu sonuçla 22 maçlık müthiş galibiyet serimiz sona erdi.

Milli Takım resmi karşılaşmalardaki son yenilgisini 28 Haziran 2023'te yine Japonya'ya karşı 3-2'lik skorla yaşamıştı. A Milli Takımımız, o müsabaka sonrası VNL, CEV Avrupa Şampiyonası ve 2024 Paris Olimpiyat Oyunları Elemeleri'nde oynadığı 22 maçta 'namağlup' unvanını korumuştu.

O PAYLAŞIM TEPKİ ÇEKTİ

A Milli Takımımız'ın yenilgisi sonrası resmi yayıncılardan Volleyball World'ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım, büyük tepki çekti.

Paylaşımda Gabi'nin de yer aldığı Brezilya Milli Takımı'nın oyuncularının güldüğü görüntü dikkat çekti. Paylaşımda "Bilenler anlayacaktır" ifadeleri kullanıldı.