Kılıçdaroğlu'dan CNN Türk'ten sonra Habertürk'e de ambargo

Kılıçdaroğlu'dan CNN Türk'ten sonra Habertürk'e de ambargo

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Toplantısı konuşması sırasında Berat Albayrak ile konuşurken yayını kesen yandaş medya Habertürk'e katılmama kararı aldı. CHP, daha önce CNN Türk'e de ambargo kararı almıştı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Toplantısı konuşması sırasında Berat Albayrak ile konuşurken yayını kesen yandaş medya Habertürk'e katılmama kararı aldı. CHP, daha önce CNN Türk'e de ambargo kararı almıştı. 

CHP Lideri, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmayı yarıda kesen Habertürk'te yarın katılmayı planladığı programı iptal etti. 

HaberTürk, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak hakkındaki sözlerine yanıt veren CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun canlı yayınlanan grup toplantısını yarıda kesti.

Merkez Bankası rezervleri ve Albayrak hakkında konuşan Kılıçdaroğlu'nun açıklamaları, bir süre sonra yeniden yayınlanmaya devam etti.

T24'ün ulaştığı CHP'li kaynaklar, Kılıçdaroğlu’nun bunun üzerine HaberTürk'te konuk olacağı programa katılmama kararı aldığını belirtti.