Suriyeli mülteciden kadınlar tuvaletinde taciz! İstanbul'da AVM'nin ortasında fotoğraf çekerken yakalandı

Suriyeli mülteciden kadınlar tuvaletinde taciz! İstanbul'da AVM'nin ortasında fotoğraf çekerken yakalandı

İstanbul'da Mall of AVM'de Başar Alsaleh isimli Suriyeli mülteci, kadınlar tuvaletine girerek kabindeki bir kadının fotoğrafını çekmeye çalışırken suçüstü yakalandı.Tacizci adam vatandaşların yardımıyla kaçarken yakalandı.

KADINLAR TUVALETİNDE TACİZ

İstanbul'un Başakşehir ilçesinde bulunan Mall of İstanbul AVM'deki kadınlar tuvaletinde yabancı uyruklu bir erkek, kadınlar tuvaletinin kabininde bulunan bir kadını kameraya çekmeye çalışırken yakalandı. Tacizciyi yakalayan Nuray K. şikâyetçi oldu.

İfadesinde AVM'nin kadınlar tuvaletinde bulunan kabine girdiğini anlatan Nuray K. tacizi şöyle anlattı: 

"TELEFONUNU YERE VURUP PARÇALADI"

"Kabinin altından bir kişinin eliyle kamerası açık bir şekilde telefonunu uzattığını fark ettim. Olay üzerine toparlanıp dışarı çıktığımda bitişiğimdeki kabinden bir erkeğin çıktığını gördüm. Tepki gösterip durdurmaya çalıştım. Telefonu yere vurup parçaladı ve kaçmaya çalıştı. Tuvalette bulunan diğer kadınların yardımıyla şahsı durdurup özel güvenliğe haber verdik." 

AVM'ye çağrılan polis tarafından gözaltına alınan tacizci erkeğin isminin Başar Alsaleh olduğu ve hakkında bir arama kararı bulunmadığı öğrenildi. Kırmaya çalıştığı telefonu da incelenmek üzere polis tarafından alınan tacizci Başakşehir Polis Merkezi'ne götürüldü.