Oyuncu Caner Cindoruk'tan AKP'li Ömer Çelik'e rest: "Neyi not ediyorsunuz hemşerim?"

Oyuncu Caner Cindoruk'tan AKP'li Ömer Çelik'e rest: "Neyi not ediyorsunuz hemşerim?"

Depremin ardından sık sık "Bunları not ediyoruz” diyerek aba altından sopa gösteren AKP'liler kervanına parti sözcüsü Ömer Çelik de katıldı. Oyuncu Caner Cindoruk'un Çelik'e yanıtı ise sert oldu.

Oyuncu Caner Cindoruk, AKP Sözcüsü Ömer Çelik’in AKP MYK sonrası parti genel merkezinde yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.

Çelik’in, “Biz afet bölgemizde vatandaşlarımızla birlikte olduğumuz için siyasi tartışmaların parçası olmadık. Bunları not ediyoruz” sözlerine tepki gösteren Cindoruk, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"BENİ DE NOT EDİN"

“Neyi not ediyorsunuz hemşehrim? İnsanların acısını görmezden geliyorsunuz, öfkelerine öfkeyle, parmak sallayarak, hakaretler ederek karşılık veriyorsunuz? Yazıklar olsun size hemşehrim… Beni de not edin…”

ekran-goruntusu-2023-02-17-170815.png

NE OLMUŞTU?

Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan AKP MYK sonrası yaptığı açıklamada “Yabancı arama kurtarma ekiplerinin ağzından gerçek olmayan pek çok olmayan beyan da yayıldı. Birtakım yayınlar sosyal medyada söz konusu oldu. Biz afet bölgemizde vatandaşlarımızla birlikte olduğumuz için siyasi tartışmaları parçası olmadık. Bunları not ediyoruz” demişti.