Cosmoprof Awards’a ilk Türk jüri üyesi

Cosmoprof Awards’a ilk Türk jüri üyesi

Duygu Beşbıçak, Cosmoprof Awards 2020 için seçilen ilk Türk jüri üyesi olarak bir ilke imza attı.

Dünyanın tek bir çatı altındaki en yüksek kapasiteli ilk entegre esans üretim tesisine sahip MG International Fragrance Company’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görevini sürdüren Duygu Beşbıçak, güzellik endüstrisinin global ölçekteki en önemli organizasyonlarından biri olan Cosmoprof Awards 2020 için seçilen ilk Türk jüri üyesi olarak bir ilke imza attı.

Kariyerinin 20. yılını yaşayan Duygu Beşbıçak, güzellik endüstrisinde sektörün Oscarları olarak bilinen Cosmoprof Awards 2020’de MG International’ın katılımıyla kurulda yer alan ilk Türk Jüri Üyesi olma ünvanını elde etti. Cosmoprof Awards, tüketicilerin güzellik standartlarını değiştiren markaları, ürünleri, sektördeki yenilikleri, yeni formül ve tasarımları ödüllendirerek, güzellik algısını yeniden şekillendirme hedefiyle, her yıl uluslararası olarak düzenleniyor.

Finalistlerin 2 Mart’ta İtalya’nın Bolonya kentinde açıklanacağı tüm dünyada ilgi gören organizasyonun kazananları 13 Mart’t gerçekleştirilecek ödül töreniyle duyurulacak.