Sedef işlemeciliği ve safran tonları moda ile buluşuyor!

Sedef işlemeciliği ve safran tonları moda ile buluşuyor!

Kutnia 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda sedefin doğal dokusunu ve safran tonlarını ön plana çıkarıyor.

Sedefin doğal dokusunu ve safran tonlarını 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda moda ile buluşturan Kutnia, enerjisi yüksek ve eğlenceli bir yazın habercisi! Romantik dokulu kırmızılar ve pembeler ile safran tonları koleksiyonun coşkusuna katkıda bulunurken, hacimli kesimlere ve volan detaylara sahip Selen Şahin imzalı tasarımlar yazın ihtiyacı olan hafifliği lüks bir biçimde sunuyor.

Koleksiyonun öne çıkan renk kartelasında romantik dokulu kırmızılar ile pembeler, güneşin sıcaklığını hissedeceğiniz safran tonlar ve zamansızlığı temsil eden beyazlar yerini alıyor. 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu tasarımlarında hacimli kesimlere yer vererek feminen bir stil tavrına bürünmeyi ihmal etmeyen Kutnia, dikişindeki ustalık ile göz kamaştırıyor. Ayrıca Kutnia’nın ikonik ürünü haline gelen zeugma elbiseler, 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda Tuğberk Selçuk’un illüstrasyonları ve Selen Şahin’in dokunuşları ile bir kez daha karşınıza çıkıyor.

Doğal dokusundan ödün vermeyen Kutnia’nın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu mart ayının ilk haftasından itibaren fiziksel ve online mağazalarda satışa çıkacak.