Tarzını belirle stilini tamamla

Tarzını belirle stilini tamamla

Ünlü moda tasarımcısı Chiara Ferragni, kalite stil ve tarzı bir arada yansıtmanın sırlarını açıkladı.

Ünlü moda tasarımcısı, influencer ve model Chiara Ferragni, güneşli bahar aylarının yaklaşmasıyla birlikte günlük kombinlerin en iyi tamamlayıcı aksesuarlarından olan Sunglass Hut güneş gözlükleriyle nasıl kendi stilinizi yaratacağınızı anlattı. İşte size birkaç öneri;

#1 Gölgeli Camlar | Ray-Ban 3548N

Renkli püsküllerle hareketlendirilmiş bir ceketle kullanabileceğiniz gölgeli camlı güneş gözlükleri, bahar aylarını karşılamanın en hareketli ve eğlenceli yolu!

#2 Cat Eye Çerçeveler | Miu Miu 01VS

Siyah renkten vazgeçemeyenler için bu çerçeveler hem tamamlayıcı olacak hem de tarzınıza gizem katacak. Kombininize gümüş aksesuarlarla biraz ışıltı kattığınızda ise soğuk kış günlerinden geriye kalan yalnızca sizin stilinizin sıcaklığı olacak.

#3 Tortoise Etkiler | Prada 01VS

Tortoise güneş gözlüklerini tüm kombinlerle kullanabilirsiniz. Fuşya deri ceket gibi tarz sahibi ve eğlenceli seçimler bu gözlüklerin en parlak tamamlayıcısı olacak.

#4 Detaylara Odaklanın | Versace 366B

Her zaman hatırlanacak bir stil sahibi olmak için güneş gözlüklerinizi orijinal aksesuarlarla birlikte kullanabilirsiniz. Örneğin gold etkilerde bir saç tokası.. tüm havanızı değiştirecek. Kırmızı rujun göz alıcı etkisini de unutmayın!

#5 Atletik Yansımalar | Oakley 9208

Aktif enerjinizi daha da yükseltmeye ne dersiniz? Son derece atletik çizgilere ship çerçevelerle son yılların trendi yüksek atkuyruğu birleştiğinde, ortaya hem casual hem sportif ama karşı konulamaz derecede fresh bir stil çıkıyor!