29 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı

29 Kasım Süper Loto sonuçları açıklandı

Sisal Şans tarafından Salı, Perşembe ve Pazar günleri gerçekleştirilen Süper Loto'da günün kazandıran sonuçları belli oldu. Yurt genelinde milyonlarca vatandaşın şansını denediği Süper Loto'da zengin eden numaraları sizler için bir araya getirdik!

Süper Loto'da heyecan bu akşam devam etti. Haftanın 3. çekilişinin gerçekleştirildiği Süper Loto'da kazandıran numaralar 21:30'da yayınlandı. İşte 29 Kasım Süper Loto sonuçlarında kazandıran numaralar...

29 KASIM SÜPER LOTO SONUÇLARI 2020:

3, 7, 36, 49, 50, 52

SÜPER LOTO OYUNU NASIL OYNANIR?
Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Arkadaşlarınla Ortak Bilet satın alabilirsin. Bir veya daha fazla biletin birden fazla üye tarafından aynı veya farklı pay nispetleriyle satın alınmasına Ortak Bilet denir. Ortak biletler de satın alma işlemi gerçekleştiği anda üye hesaplarına yansıtılır.