Annesi işten çıkarılınca bilgisayarını satmak zorunda kaldı

Annesi işten çıkarılınca bilgisayarını satmak zorunda kaldı

Annesi işten çıkarıldığı için iki buçuk yıl para biriktirerek aldığı bilgisayarı iade etmek zorunda kalan gencin bir alışveriş sitesinin 'ürün yorumları' bölümüne yazdığı yorum yürekleri dağladı.

Genç mesajında "Kardeşim laptopa Fatmagül ismini koydu. 2.5 yılda kazandığım parayla aldığım laptopu siparişimin 11. gününde annemin işten çıkarılmasıyla iade etmek zorunda kalmak gerçekten çok acıttı canımı" dedi. Mesajının sosyal medyada dolaşıma sokulmasının ardından pek çok kişi gence ulaşmaya çalıştı. Gencin bilgisayarı satın aldığı firmadan gelen açıklamada ise "Müşteri kayıtlarımızdan kendisine ulaşarak canavarını ileteceğiz" denildi. 

Annesi işten çıkarıldığı için iki buçuk yıl para biriktirerek aldığı bilgisayarı iade etmek zorunda kalan gencin bir alışveriş sitesinin 'ürün yorumları' bölümüne yazdığı yorum yürekleri burktu. Genç mesajında "Kardeşim laptopa Fatmagül ismini koydu. 2.5 yılda kazandığım parayla aldığım laptopu siparişimin 11. gününde annemin işten çıkarılmasıyla iade etmek zorunda kalmak gerçekten çok acıttı canımı" dedi. Mesajının sosyal medyada dolaşıma sokulmasının ardından pek çok kişi gence ulaşmaya çalıştı. Gencin bilgisayarı satın aldığı firmadan gelen açıklamada ise "Müşteri kayıtlarımızdan kendisine ulaşarak canavarını ileteceğiz" denildi. 

Bilgisayarı çok sevdiğini belirten genç mesajında hislerini "Kardeşim laptopa Fatmagül ismini koydu. 2.5 yılda kazandığım parayla aldığım laptopu siparişimin 11. gününde annemin işten çıkarılmasıyla iade etmek zorunda kalmak gerçekten çok acıttı canımı. Bir de saf gibi kardeşimle sınava girmek için bilgisayarlarını kullandığımız komşuya laptop aldık dedim. Bilgisayarını kullandığımız için para da almıyor ve o para almadıkça bizde gebe kalıyoruz. Sürekli bi mahçupluk, sürekli bir eziklik sürekli bir altta kalma" ifadeleri ile dile getirdi.

Mesajının sosyal medyada dolaşıma sokulmasının ardından pek çok kişi gence ulaşmaya çalıştı. Bazı kullanıcılar ise gence aynı bilgisayarı satın alıp göndermek istedi. Ardından, gencin bilgisayarı satın aldığı firmadan açıklama geldi. Firmanın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada müşteri kayıtlarından ürünü iptal eden gence ulaşmaya çalışıldığı belirtilerek "Hiç merak etmeyin, arkadaşımızı Fatmagül’üne kavuşturmayı biz de çok istiyoruz. Müşteri kayıtlarımızdan kendisine ulaşarak canavarını ileteceğiz" açıklamasını yaptı.

 

mooo.jpg