Çamaşır suyu lekesini tek karışımla yok edin! Artık kıyafetler çöpe gitmeyecek!

Çamaşır suyu lekesini tek karışımla yok edin! Artık kıyafetler çöpe gitmeyecek!

Çamaşır suyu lekesi olan kıyafetlerinizi kurtarmak mümkün. Bu yöntemle artık çamaşır suyu olan kıyafetleri çöpe atmayacaksınız. İşte çamaşır suyu lekesini yok edecek o müthiş yöntem...

Kıyafetlerden çamaşır suyu lekesini çıkaran doğal yöntem bulundu.

Kıyafetlerde çamaşır suyu lekesi oluştuğu zaman artık sevdiğiniz o giysiye veda vakti geldiğini düşünebilirsiniz. Ancak artık çamaşır suyu olan kıyafetleri çöpe atmanıza gerek kalmayacak. 

ÇAMAŞIR SUYU LEKESİNİ ÇIKARAN O YÖNTEM

 Çamaşır suyu lekesine karşı kullanabileceğiniz bir doğal yöntem bulunuyor. Bu doğal yöntemi kullandığınızda kıyafetlerinizden vazgeçmenize gerek kalmıyor. Çamaşır suyu lekesine karşı kullanabileceğiniz bu yöntemi leke henüz yeniyken uygulamak ise çok önemli. 

camasir-suyu-lekesi-nasil-cikar-3.webp

KARBONAT İLE ÇAMAŞIR SUYU LEKESİNİ YOK EDİN

Kıyafetlerden çamaşır suyu lekesini gidermek için karbonat kullanmak yeterli oluyor. 

Karbonat kullanarak çamaşır suyu lekesini gidermek isteyenler ilk olarak bir küçük kapta karbonat ile suyu macun kıvamını alacak şekilde karıştırmalı. Ardından elde ettiğiniz karışımı kıyafette çamaşır lekesinin olduğu yere sürün. Birkaç dakika bekledikten sonra bir fırça yardımı ile lekeli bölgeyi çitileyin. Son olarak kıyafetinizi çamaşır makinesinde normal ayarları ile yıkayın ve mucizeye şahit olun.