Esra Ezmeci'yi panikleten itiraf! Kocam kadın olmak istiyor...

Esra Ezmeci'yi panikleten itiraf! Kocam kadın olmak istiyor...

İlişkilere dair verdiği tavsiyelerle tanınan ünlü psikolog Esra Ezmeci, kendisine gelen bu itiraf karşısında dondu kaldı.

Ünlü psikolog Esra Ezmeci, takipçilerinden gelen soruları ve itirafları duyurmaya devam ederken bir kadından gelen şok bir itiraf ile neye uğradığını şaşırdı.

Ezmeci, sosyal medya hesabından, takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya ve ilişkiyle ilgili tavsiyeleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Takipçilerinin özel hayatları ile ilgili gelen soruları yanıtlayan Ezmeci, yine ses getirecek paylaşımlarda bulundu.

ESRA EZMECİ'YE BEYİN YAKAN SORU VE İTİRAFLAR

Kitaplarında verdiği tavsiyelerle de bilinen Esra Ezmeci, son dönemlerde sosyal medyada da geniş kitlelere hitap ederek popülarite yakalamayı başardı. Kadın takipçilerinden gelen itiraflar ve sorular beyin yakarken "Bu kadar da olmaz yorumları" beraberinde geliyor. İşte Esra Ezmeci'ye gelen sorular ve ona verilen cevaplar...

*Bugüne denk hiç orgazm olmadı 30 yaşındayım bir kız çocuk annesiyim ne yapmalıyım?

-Öncelikle cinsellikte keyif almak için 'iz bıraktığın kadar varsın" kitabımı okuyun. Hem eşinizin hem de sizin cinsellikten daha keyfi alması için bu yöntemleri bulacaksınız.11-qsvt.webp

*Kocam kadın olmak istediğini söyledi yıllardır erkeklerle oluyormuş 3 çocuk var ne yapmalıyım?

-Bu durumda çocuklarınız da olduğu için psikolojik destek alarak bu süreci yönetmeniz en doğrusu olur.

screenshot-1-mtea.webp