Işıkları bile kapatırlar.. Evine misafir gelsin istemeyen kan grubu belli oldu

Işıkları bile kapatırlar.. Evine misafir gelsin istemeyen kan grubu belli oldu

Evine asla misafir gelsin istemeyen kan grubu belli oldu

Bu bulgular, ev sahiplerinin misafir kabul etme tercihlerinin sadece kişisel tercihlerden değil, genetik özelliklerden de etkilenebileceğini gösteriyor. Bu nedenle, misafir ziyaretine gideceğimiz zaman ev sahiplerinin tercihlerine saygı göstermek ve önceden bilgi almak önemli olabilir.
 

"Ev sahipleri bazen misafir kabul etmek istemezler ve bu isteklerini açıkça ifade edemezler. Bu durumun altında yatan sebep genellikle kişisel tercihler veya sağlık durumları olabilir. Ancak son yapılan araştırmalar, kan gruplarının da misafir kabul etme konusunda etkili olduğunu gösteriyor

MİSAFİR SEVMEYEN KAN GRUBU

Artı Gerçek'in derlediği habere göre; Misafir sevmeyen burçlar belli oldu. Sosyal medyada olay olan o araştırma tüm ezberleri alt üst etti.

Life724.com'daki içeriğe göre; Kan grupları ve kişilik özellikleri arasındaki ilişki üzerine yapılan araştırmalar, 0 (sıfır) kan grubu ile ilgili ilginç iddialara işaret etmektedir. Bu kan grubuna sahip bireylerin genellikle sosyal ilişkilerden kaçınma eğiliminde oldukları ve yalnızlığı tercih ettikleri iddia edilmektedir.

0 (sıfır) kan grubuna sahip olan kişilerin bağımsız ve özgür ruhlu oldukları düşünülse de, aynı zamanda sosyal etkinliklerden kaçındıkları belirtilmektedir. Bu durum, genellikle kalabalık ortamlardan hoşlanmadıkları ve yalnız kalmayı tercih ettikleri şeklinde yorumlanmaktadır.

Elbette kişilik özellikleri üzerinde etkili olan pek çok faktör bulunmaktadır ve sadece kan grubuna bağlamak doğru olmayabilir. Ancak yapılan araştırmalar, 0 (sıfır) kan grubu ile belirli kişilik özellikleri arasında ilginç bir ilişki olabileceğine işaret etmektedir.

0 KAN GRUBU ÖZELLİKLERİ

Habertürk'te yer alan bir içerikte ise; 0 kan grubunun kişilik özellikleriyle ilgili bilgiler paylaşıldı. İşte o bilgiler

Olumlu kişilik özellikleri: Liderlik, uyumlu, olumlu bakış açısı, kendine güvenen, sakin, dışa dönük, temkinli, sadık, barışçıl, tutkulu, bağımsız, güvenilir, kaygısız, trend belirleyici ve özverili. Japonlar, güçlü ve dayanıklı oldukları için 0 kan grubuna sahip kişileri savaşçı olarak adlandırır. Bu kan grubu dürüstlüğüyle ön plana çıkmaktadır.

55eaa3f0f018fbb8f88d3986-8rpw.jpg

Olumsuz kişilik özellikleri: Kıskanç, acımasız, kaba, dakik olmayan, duyarsız, soğuk, öngörülemez, benmerkezci ve kibirli.

0 Kan Grubu Özellikleri

Et yemeyi severler.
Sindirim sistemleri oldukça güçlüdür.
Stresle baş etmek için fiziksel faaliyetlere yönelirler.
Pratik yemekleri tercih ederler.
Kalabalıktan hoşlanmazlar.
Risk almayı severler.
Açık sözlüdürler.
Kimi zaman bencildirler.
Diyet yapma konusunda iyi değildirler.
Çevreye uyumları zaman alır.
Kıskanç yapıları vardır.
Organizasyon yeteneği gelişmiştir.

İlgili Haberler