Lider olsan nasıl bir lider olurdun? Seçtiğin meyve kişiliğini yansıtıyor

Lider olsan nasıl bir lider olurdun? Seçtiğin meyve kişiliğini yansıtıyor

Yeni bir kişilik testi ile karşınızdayız. Hangi meyveyi daha çok sevdiğiniz nasıl bir lider olduğunuzu gösteriyor.

Meyve şekline istinaden oluşturulan bu kişilik testinde, tek soru bulunuyor. İlgili soru, 'Hangi meyveyi daha çok seviyorsun?' sorusu. Cevaplarda ise 4 farklı meyve şıkkı bulunuyor. Söz konusu şıklar; şeftali, kavun, karpuz ve çilek.

Kişilik testinde beklenen, testi çözen kişinin kendi sevdiği meyveyi seçmesi. Çünkü her seçilen görsel, nasıl bir lider olunabileceği hakkında farklı yorumlamalar ortaya çıkartabiliyor.

Lider olmakla alakalı yorumlamalar ortaya çıkartabilen bu kişilik testi, yüzde 100 gerçek sonuçlar vermiyor. Yalnızca seçilen görsele istinaden lider olunsa nasıl olunacağı hakkında fikirler verebiliyor. Üstelik bu kişilik testindeki fikirlere erişmek oldukça kolay. Çünkü testteki tek sorunun cevaplanması yeterli oluyor.

MEYVE ŞEKLİNE İSTİNADEN HAZIRLANAN KİŞİLİK TESTİ

Kişilik testine giriş yapmak oldukça basit. Çünkü aşağıdaki teste başlama resmine tıklanması yeterli oluyor. Ayrıca seçilen; şeftali, kavun, karpuz veya çilek görseline istinaden nasıl bir lider olunabileceği hakkında verilen fikirlere erişilebiliyor. İşte söz konusu teste başlama resmi;

1.jpg

Karpuz 

Giriştiğin işlerde sonuna kadar ilerliyor olabilirsin. Önüne çıkan engelleri aşacak cesareti kendinde bulabilirsin. Öte yandan giriştiğin birçok farklı işte başarılı sonuçlar elde edebilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, mücadeleci bir lider olabilirsin.

Çilek 

Kimi zaman çekingen, kimi zaman girişken bir insan olabilirsin. Ayrıca sevdiklerini asla yarı yolda bırakmayan bir insan olabilirsin. Çünkü etrafındaki insanlara oldukça fazla değer veriyor olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, güvenilir bir lider olarak görülebilirsin.

Şeftali 

Empati yeteneği gelişmiş ve duygusal bir insan olabilirsin. Öte yandan insanlara karşı önyargılı yaklaşmayan biri olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, samimi bir lider olabilirsin.

Kavun 

Eğlenceli bir insan olabilirsin. Girdiğin birçok farklı ortamda yüksek enerjin sayesinde ön plana çıkabilirsin. Ayrıca yeni yerler keşfetmeyi seven bir insan olabilirsin. Tüm bunların sonucunda ise, girişken bir lider olabilirsin.