Resimdeki farklı kadını bulmak için bir beyin zor yetiyor!

Resimdeki farklı kadını bulmak için bir beyin zor yetiyor!

Resimde yer alan onlarca kadın arasından farklı olanı 12 saniye içinde bulan süper zekalı sayılıyor. Çok zekiyim diyenler bile bu farkı görmekte bir hayli zorlanıyor.

Görsel testler son derece dikkatli olmayı gerektirir. Şahin gibi gözlerin yanı sıra zehir gibi bir zeka ile bu alışılmadık testleri kısa sürede çözebilirsiniz.

k1-rgfm.webp

Bu resimde de onlarca kadın portresi görüyorsunuz. Ancak kadınlardan biri diğerlerinden farklı. Peki siz farklı olan kadını 12 saniye gibi kısa bir sürede bulabilecek misiniz? İşte size IQ'nuzu ölçmek için bir fırsat. Eğer verilen sürede farkı bulursanız zehir gibi bir zekanız vardır. 

k1-rgfm.webp

O zaman oyalanmadan başlayın. Vakit akıyor...

k1-rgfm.webp

Farkı bulabildiniz mi? Eğer bulduysanız tebrikler. Ancak bulamadıysanız üzülmeyin ve bu tip testleri çözerek kendinizi geliştirmeye odaklanın.

k1-rgfm.webp

Resim, 4 sıra ve 6 sütuna bölünmüş bir kadın kolajıdır, bu da toplam 26 kadın görüntüsü anlamına gelir. Ve senin görevin kolajda gizlenen farklı kadını bulmak. Hiçbir ipucunu kaybetmemek için görüntüye her taraftan ve köşelerden daha yakından bakın.

İşte resimdeki farklı kadın...

k2-jld0.webp