Sevişen elbise ortalığı karıştırdı! Gizli seks yapan çiftçi bulun

Sevişen elbise ortalığı karıştırdı! Gizli seks yapan çiftçi bulun

Bu kıyafette gizli seks yapan bir çift var. Evet yanlış duymadınız. Ancak o çifti bulmak için şahin gibi gözler gerekiyor.

Bir kıyafet markası tarafından Instagram'da paylaşılan bu elbise tartışmalara yol açtı. Bunun üzerine sosyal medya kullanıcıları da küçük bir oyun başlattı. İlk bakışta çok masum görünen bu elbisenin üzerinde gizlice seks yapan bir çift var. Peki siz bu çifti 5 saniye içinde bulabilecek misiniz?

ekran-goruntusu-2023-12-05-172454-yr5w.webp

MAVİLİKLERİN İÇİNE DALIN, GİZLİ ÇİFTİ BULUN

Uzaktan son derece masumane görünen fakat 'gizli' seksi bir çizime sahip olan elbise, alışveriş yapanları utandırıyor. Elbise, elbiseyi diz boyu beyaz çoraplar ve Mary Jane tarzı yüksek topuklu ayakkabılarla eşleştiren Model Jade Fiona tarafından modellendi. Ayrıca numarada poz verirken saçına sevimli bir kurdele taktı ve kolundaki dövmeleri gösterdi.

ekran-goruntusu-2023-12-05-172508-8hsp.webp

Elbisenin üst yarısını yakınlaştırdığınızda ön tarafında işlenmiş bir orman manzarası görünüyor. Buraya kadar her şey gayet normal. Ancak resmi biraz daha yakınlaştırıp daha dikkatli baktığınızda hedefi 12'den vuracaksınız. 

Elbisenin üzerinde ilginç bir ev ve birkaç ağacın yanı sıra, müstehcen bir seks pozisyonunda aşağı inen ve sevişen bir çift de var. Bu çifti bulanın şahin gibi gözleri vardır. Tebrikler.

ekran-goruntusu-2023-12-05-172802-evzj.webp

"SEKS EVİ 2.0"

Öte yandan elbiseyi gören alışveriş severlerin yorumları ise oldukça ilginçti. Biri bu elbiseyi "Seks evi 2.0" olarak damgaladı, diğeri ise çiftin "Samanda yuvarlanıyor" gibi göründüklerini belirtti.