Tıkanan lavabo saniyeler içinde nasıl açılır? İşte en hızlı yöntem

Tıkanan lavabo saniyeler içinde nasıl açılır? İşte en hızlı yöntem

Tıkanan lavabonun kısa süre içinde nasıl açıldığının püf noktası ortaya çıktı. Bu yöntem sayesinde saniyeler içinde tıkanan lavabonuzu açabileceksiniz.

Tıkanan lavaboyu kısa süre içinde açmaya yardımcı olan etkili yöntem bulundu. Bu yöntemle birlikte kimyasal madde kullanmadan lavaboyu saniyeler içinde şipşak açabileceksiniz.

antalya-tikali-lavabo-acma-hizmeti.jpg

Tıkalı lavaboyu temizlemek için birçok yöntem vardır. Ancak tam anlamıyla lavabo açmak için bu mucizevi formülü bir kenara not edeceksiniz.

ca6pc-1549537858-6538.webp

İnsan sağlığı için olumsuz etkileri bulunan kimyasalları lavaboda kullanmak yerine doğal yollara başvurmak her zaman için daha sağlıklı bir seçenektir. İşte tıkalı lavaboyu açmanın en pratik ve etkili o yolu...

evde-tikali-lavabo-nasil-acilir-kirmadan-lavabo-tikanikligi-acma-4772.jpg

TIKALI LAVABO NASIL AÇILIR?

Tıkanmış lavaboyu açmak için yapılması gereken yöntemlerin başında hiç şüphesiz karbonat, tuz ve sirke üçlüsünden oluşan formül gelmektedir. Bu üç malzemeyle hazırlanan karışım, tıkalı olan lavabolara adeta meydan okuyor ve tüm giderlerin kısa sürede temizlenmesine katkı sağlıyor.

gnl202118202.jpg

3 su bardağı karbonat ile 5 su bardağı tuzu güzelce karıştıralım. Karıştırma işlemini tamamladıktan sonra karışımı gidere güzelce dökün. Ardından sirkeyi hafifçe ısıtın. Isıtma işleminden sonra sirkeyi lavabo giderine dökün. Sirkeyi döktükten sonra üzerine kaynar suyu dökün. Tüm bu işlemlerden sonra tıkalı lavabonuzun açıldığını göreceksiniz.

maxresdefault.jpg