Uçakta fenalaşan yolcuya ilk müdahaleyi bakan yaptı

Uçakta fenalaşan yolcuya ilk müdahaleyi bakan yaptı

İstanbul'dan Ankara'ya uçan oyuncu Seren Fosforoğlu bindiği uçakta rahatsızlandı. Fosforoğlu'na ilk müdahaleyi aynı zamanda doktor olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya yaptı

THY’nin dün Ankara-İstanbul seferini yapan TK 1275 sefer sayılı uçağında oyuncu Seren Fosforoğlu aniden rahatsızlandı. Aynı zamanda doktor olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya duruma müdahale etti. Koltuğa yatırılan Fosforoğlu’nun yardımına koşan Bakan Kaya’nın uçakta ki müdahalesini AKP’li Talha Yıldırım sosyal medya hesabından paylaştı.

Fosforoğlu’da instagram hesabından 10 bin metrede yaşadıklarını anlatarak Bakan Kaya’ya teşekkür etti. Fosforoğlu, ” Sevgili dostlar dün seminer dönüşü uçakta rahatsızlandım. Gözümü açtığımda yanımda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sayın @drbetulsayanvardı. Uçakta ilk müdahaleyi yaptı ve devamında da beni arayarak ilgisini eksik etmedi. Sayın bakana çok teşekkür ederim. Tetkiklerim yapılıyor iyiyim merak edilecek birşey yok ” dedi.