Duayen gazeteci Uğur Dündar imza gününde

Duayen gazeteci Uğur Dündar imza gününde

Türk basınının usta ismi Uğur Dündar ve gazeteci Gökmen Ulu, 'Uğur Dündar/Olağanüstü Bir Hayat kitabı için 8 Aralık Pazar günü D&R İstinye Park’ta imza günü düzenliyor.

D&R Live etkinlikleri kapsamında bu haftaki imza gününde Türk basınının usta ismi Uğur Dündar ve gazeteci Gökmen Ulu, Uğur Dündar’ın yaşamını bütün yönleriyle ele alan “Uğur Dündar/Olağanüstü Bir Hayat” isimli kitabı okurları için imzalayacak. 8 Aralık Pazar günü saat 15.00’te başlayacak etkinliğe D&R İstinye Park mağazası ev sahipliği yapacak.

Kitap hakkında

Gökmen Ulu’nun kapsamlı araştırmalar ve hem Uğur Dündar hem de onu tanıyan, onunla çalışmış kişilerle yaptığı görüşmeler sonucunda hazırladığı kitap, Uğur Dündar’ın yaşamının bilinen ve bilinmeyen evrelerine ayna tutuyor. Bekir Coşkun’dan İlker Başbuğ’a, Metin Akpınar’dan Müjdat Gezen’e, Halit Kıvanç’tan Yılmaz Özdil’e kadar pek çok tanınmış isim de kitaba anıları ve gözlemleriyle renk katıyor. Uğur Dündar’ın çocukluk yıllarına, ailesine, meslek yaşamına ve bugününe ait çok sayıda fotoğraf da kitapta yer alıyor.