Dogecoin yorum ve geleceği! Elon Musk Dogecoin için ne dedi? Dogecoin alınır mı?

Dogecoin yorum ve geleceği! Elon Musk Dogecoin için ne dedi? Dogecoin alınır mı?

Dogecoin geleceği... Dogecoin yorum... Elon Musk, Twitter'dan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao'ya, Dogecoin hakkında neler yaşandığı yönünde sorular yöneltti.

Dogecoin geleceği... Dogecoin yorum... Dogecoin alınır mı? Elon Musk, Twitter'dan Binance'in CEO'su Changpeng Zhao'ya, Dogecoin hakkında neler yaşandığı yönünde sorular yöneltti.

Tesla CEO'su Elon Musk, dün Twitter üzerinden Binance'in CEO'su Changpeng Zhao'ya, Dogecoin hakkında neler yaşandığı yönünde sorular yönelterek durumun şüpheli oluşunu dile getirmişti. Bu durum üzerine Binance'den hızlı bir şekilde yanıt gelmişti. Binance CEO'su Changpeng Zhao ile yaşanan bu kısa tartışmanın devamında Elon Musk, kripto borsalarını hedef aldı.

ELON MUSK DOGECOİN SAHİPLERİNİ UYARDI

Tesla CEO'su Elon Musk sosyal medya hesabı olan Twitter'dan yapmış olduğu son paylaşımda; Dogecoin sahiplerinin kendi özel anahtarlarını kontrol etmesi için merkezi ticaret platformlarından para çekilmesinden yana olduğunu söyledi.

Elon Musk, 'anahtarlarınız değil, kriptolarınız değil' durumunu ilk kez desteklemiyor. Şubat ayı içerisinde, kullanıcıların fonlarını kontrol etmelerine izin vermeyen herhangi bir kripto para cüzdanından 'ne pahasına olursa olsun kaçınılması' gerektiğini ifade eden bir paylaşımda bulunmuştu.

DOGECOIN SONDURUM: DİBİ GÖREBİLİR

Dogecoin fiyatı gelen son bilgilere göre 0.18 dolar altına düşme altında. Alıcılardan rağbetin azaldığı için analistler Dogecoin hakkında endişeli. Dogecoin'in büyük düşüşü durmuyor ve ilerledikçe daha da düşeceğe benziyor. Kısa süreli düşüş olarak tahmin edilen Dogecoin'e güven azalmış durumda.

DOGEYCOIN NEDİR? DOGEYCOIN KAÇ TL?

Doge Yellow Coin, henüz yeni kullanılma sürülmüş bir kripto paradır. Shiba, Dogecoin, Saitama gibi o da simge olarak köpek kullanır. 1 Kasım 2021'de sürülen Binance Smart Chain altyapısını kullanmaktadır. Amacı dünya köpeklerine yardım etmektir. Dogeycoin şu an 0.002783 TL'den işlem görüyor.

DOGEYCOIN YORUMU VE GELECEĞİ

 Binance altyapısı kullanması sebebiyle ilham aldığı Dogecoin'den 10 kat daha hızlı işlem görmektedir. Aynı zamanda daha az işlem ücreti alır. Doge Yellow Coin'in sınırsız olmaması onu güvenilir kılıyor. Arz miktarı 100.000.000.000'dur. Shiba ve Dogecoin'den düşük arza sahip olması, kendisinin fiyatının bu ikili geçmesinin çok muhtemel olduğunu gösteriyor. Twitter'da Dogeyellow token çıktı başlığı yükselip duruyor.