Garanti  BBVA yılbaşı öncesi duyurdu: Hesaplara anında 80.000 TL geçiyor

Garanti BBVA yılbaşı öncesi duyurdu: Hesaplara anında 80.000 TL geçiyor

Garanti BBVA'da hesabı olanlara müjde: Anında hesabınıza 80.000 TL ödeme geçecek

bbnhaber.com.tr sitesindeki habere göre; 40.000 TL'ye kadar Garanti BBVA mobil üzerinden nakit avans başvurusu yapmak mümkün oluyordu. Garanti BBVA bu limiti 80.000 TL'ye yükseltti

ŞUBEYE GİTMEDEN BAŞVURU MÜMKÜN OLUYOR

Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden nakit avans başvurusu yapılabilecek. Üstelik şubeye gitmeye de gerek kalmıyor

Garanti BBVA'nın "80 bin TL nakit avans" hizmeti, müşterilere acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sunulan bir kredi ürünüdür. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşteriler, bankanın belirlediği şartları ve faiz oranlarını göz önünde bulundurarak başvuru yapabilirler. Nakit avans hizmeti genellikle kredi kartı kullanıcılarına sunulur ve banka tarafından belirlenen limitler dahilinde kullanılabilir. Bu hizmetle ilgili detaylı bilgi almak için Garanti BBVA şubeleri veya resmi web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz.

119272.jpg

Taksitli Avans Hesap, bir diğer adıyla Taksitli Kredili Mevduat Hesabı, beklenmedik harcamalar için acil nakit paraya gerek duyduğunuzda ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenize yardımcı olan, bütçenizi sarsmadan harcama ve ödemelerinizi taksitlendiren, kredili mevduat hesabınıza tanımlı yeni bir özelliktir.

Taksitli Avans Hesabı’nızı vadesiz mevduat hesabından yaptığınız hareketler ya da nakit çekimler için kullanabilir, 12 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca bunun için ek bir ücret, masraf ya da komisyon ödemezsiniz.

PROMOSYON ÜCRETLERİ DE ZAMLANACAK

Yurt'un edindiği bilgiye göre; Ocak ayında Garanti BBVA'nın emeklilere ödediği **promosyon** ücretlerine de zam gelecek

İlgili Haberler